Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Foxy_Lady

"Czy moge Cie pocałować?"

Polecane posty

albo jeszcze gorzej... "wiesz, miałem ochote wczoraj Cię pocalować, ale nie wiedzialem, czy tez tego chcesz". Jak mnie to wnerwia... to po to się maluję, pindrzę, perfumuję dwie godziny przed, żeby facet z którym ide na randkę niesmiało przederptywał z nogi na nogę i na niebie szukal odpowiedzi na pytanie, czy ja mam ochote, by mnie porwał w ramiona i obdarzył wytesknionyjm goracym i namietnym pocalunkiem czy nie?? Czy zaprawde trzeba mnie pytac o zdanie, gdy ewidentnie ociagam się z "milo było, spadam do domu"??? A Wam po jakich babskich/męskich tekstach wszystko opada z hukiem na podlogę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawiczek 1989 02
A może powinien zapytać prosto z mostu 'pieprzysz się, czy trzeba z tobą chodzić?'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chodzę na randki z facetami, których stać na tak idiotyczne pytania. Mam detektor na idiotów i unikam ich jak diabeł wody swięconej. Oni mnie tez unikają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foxy_Lady sama sobie jestes winna...wybralas ciape ps...skad zes go wytrzasnela :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
detektor ma na idiotow:D obstawiam przepalolny czujnik:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmmm... kretyna mozna rozpoznac po pierwszym otwarciu gęby. A często chłop, który na pierwszy rzut oka wyglada na macho nagle w krytycznym momencie popada w niesmiałość... możeto ja tak groźnie wyglądam??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie :D...ty nie masz wlasciwego czujnika....ja na takich partaczy nie trafiam...bo ich zwyczajnie nie dopuszczam do siebie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fev, kretyn, idiota, debil to dla mnie taki, który zamiast mózgu ma mamałygę a nie taki, któremu śmiałości brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foxy_Lady no ale powiedz skad ty takich ciaptologow wyciagasz? a kretyn sexualny to tez dla mnie kretyn...zdrowy facet bez brakow wie ze kobiete tzreba chwycic pewna reka w pasie i nie dac sie przegonic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A cóżeś taka napastliwa? Czy według Ciebie zawsze musi być korelacja między inteligencją a pewnoscią siebie w sprawach damsko męskich? Bo mnie sie wydaje, że troglodyci to pierwsi wyciagaja łapska w strone tylka i cycków jak małpa po banana. Glodny jestem to nazrec sie muszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie umawiaj się z leszczami :-) Gdybym ja się umówił z Fev to wziąłbym co moje bez pytania ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foxy_Lady nie kasam cie ale bawi mnie ze wybierasz facetow sexualnie uposledzonych a potem sie dziwisz co jest grane....:D:D:D:D... inteligentny facet w sprawach mesko-damskich swietnie sobie radzi...ja to wiem :D....i tylko z inteligentnym facetem jest fajny sex....a jezeli facet nie wie co ma poczac z kobieta to znaczy ze nie jest inteligentny...to takie proste Andro!!! sprobuj sie wpierw ze mna umowic a potem mozemy wrocic do tego co twoje :D...o ile poradzisz sobie ze mna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tamtaramtatam
Mnie się facet tez zapytał czy moze mnie pocalowac ale przy tym juz sie za to zabieral takze chyba trafilas na niesmialego hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wracam do pytania SKAD ZES GO WYTRZASNELA? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No sęk w tym, że ja TAKICH nie wybieram, dopiero w praniu wychodzi :( I bladego pojecia nie mam po czym wcześniej rozpoznać, że facet który ma sporo wiedzy i inteligencji w takiej chwili schowa głowę w piach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Androgen nie pomagam facetom...albo bedziesz silniejszy psychicznie ode mnie albo wysiadziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D przypomina mi sie pierwsza randka z moim. caly zestresowany zapytal, czy moge cie pocalowac... a ja mu pokazalam policzek i powiedzialam - ale tylko tutaj :D dzis sie z tego smiejemy, ja nic negatywnego w tym nie widzialam :) mysle ze to wyraza szacunek, ale ty wolisz sie chyba puszczac od razu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nox Anielica jestes glupia czy tylko taka udajesz?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anielica, świetnie potrafisz oceniac ludzi. Skoro mnie denerwuje pytanie o pocałunek to zapewne potrzebuje natychmiastowego rżnięcia... błyskotliwy wniosek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bleblebleX8
Nox jest-jak zauważyłem-trollem forumowym pierwszej próby.Wszędzie musi wpierrdolić swoje trzy grosze-i koniecznie musi to być coś dobranego w taki sposób,żeby maksymalnie dopierrdolić.Nox,opowiedz nam-kto cię w dzieciństwie tak okrutnie skrzywdził?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×