Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Foxy_Lady

"Czy moge Cie pocałować?"

Polecane posty

Nox Anielica a jednak jestes glupia:O:O:O...doszczetnie Foxy nie puszcza sie...nie umie jedynie rozpoznac inteligentnego i pewnego siebie faceta jednoczesnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bleblebleX8
Widzisz,Foxy-Nox ma najwyraźniej permanentny PMS.Ona tak nie myśli ale wie,że takim stwierdzeniem wbije szpilę 75% populacji-ten model tak ma.Po prostu-i nie ma w tym nic nadzwyczajnego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wbije szpilę? Ja myslę, że raczej brzęczy jak upierdliwy komar i tym samym sie naraża, że dostanie packą w łeb :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bleblebleX8
Jak powiedziałem,dla 75% populacji:)Ludzie bywają wrażliwi nawet na takie pieprzenie bez ładu i składu,dla samego dosryywania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bleblebleX8
🖐️ duchu:) Nox pewnie myśli nad ripostą...prawie widzę ten dym buchający z jej uszu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D jeju, ale afere zaraz robicie. po prostu damy sie nie rzuca w krzaki od razu, tylko sie o nie zabiega... ja tak uwazam przynajmniej i tego sie trzymam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blebleble, masz racje, samo brzęczenie jest irytujace dla wiekszości ludzi :) Ja się i tak dziwie, że ona temu swojemu facetowi nadstawiła policzek zamiast posladka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bleblebleX8
Nox,zawiodłaś na całej linii:O Ja się szykuję na tyranie,rozgrzewam-a ty przechodzisz do defensywy?Nieładnie,tak się po prostu nie robi:(Wstyd mi za ciebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fev, ja nie poluję na słabe i chore sztuki :-) Łowcą jestem wytrawnym na tyle, że nie boję się żadnych kobiet :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anielica a gdzie Ty doczytałaś cokolwiek o krzakach??? Możesz uprzejmie zacytowac? Bo o ile sobie przypominam, to nie przypominam sobie abym uzyła slowa sex. Uzyłam słowa pocałunek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozesz tyrac, mozesz co chcesz klasa robotnicza i tak powoli idzie spac wiec zostane jak zwykle sama ze swoim "bolem" hahahhahahahahhahahahhaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sama Twoja stopka sugeruje o co Ci chodzi:) Przeanalizujmy sytuację: Pocałunek powala Cie na kolana...cóż...Wiadomo co robi kobieta na kolanach przed facetem:classic_cool:. No chyba, że chcesz się oświadczać:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bleblebleX8
"... prostu DAMY sie nie rzuca w krzaki ..." i "... tego sie trzymam" - ja pierrdolę,jaka ty skromna jesteś:D A jak klasa robotnicza wypierrdala spać to co tu jeszcze robisz?Zmykaj do łóżka,w końcu jutro od rana będziesz sypać koks do martena;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bleblebleX8
...i jeszcze ten histeryczny śmiech na końcu wypowiedzi-co chciałaś osiągnąć?Dopiec adwersarzowi?Nie wpadłaś na to,że obnażasz tym swoją głupotę:D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klasa robotnicza powiadasz... czy Ty to ta sama kretynka, co sie kiedys pod niebiosa wychwalała, że żyje na koszt chłopa i tym sie chlubi że nic nie robi??? No masz, a juz zapomniałam o twoim istnieniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie pracuje :) wstane moze o 9,10... tak aby ma uroda nie ucierpiala :D wiesz, wory pod oczami itp. no moze z tymi krzakami zle napisalam :D ale reasumujac, mile jest takie pytanie i nie wiem dlaczego mialoby draznic i juz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bleblebleX8
A marten stygnie...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Androgen Skoro nie jestes strachliwy to ukleknij przytrzymujac mnie za biodra ucaluj w po na dobranoc :P pa....wszystkim chromosomalnym xx i xy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bleblebleX8
R2-D2 - a wymaga komentarza:P?Po co się wpierrdalasz między wódę a zakąskę? Fev,ja też mogę:classic_cool:?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bleblebleX8
Lejdi Noxelia pewnie wertuje swój kajet z ripostami...:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z trzech powodów sie wpiertalam: 1) Lubie sie wpiertalać 2) Lubie wódkę 3) A jak chlapnę to lubie przekąsić zakminiłeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
R2-D2 doceniłabym blyskotliwość, ale zakładam, że jego mój pocałunek równiez powali na kolana, żeby całe to zajście miało pożądany efekt. A skoro oboje jestesmy powaleni, to nikt nikomu... sie nie oswiadcza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bleblebleX8 z....drugiej strony?:P dobrej i kosmatej Andro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bleblebleX8
No już,już,Nox:D Jeszcze tylko kaszka i zmiana pieluszki,żeby pupcia lejdi nie ucierpiała-w końcu jutro kolejny pracowity dzień;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tu mnie masz Foxy_Lady:) Moja słynna dedukcja tym razem mnie zawiodła. Leże na łopatkach:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×