Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Rozczarowana 1985

Mój chłopak ma kochankę!

Polecane posty

Gość Rozczarowana 1985

Witam. Od jakiegoś czasu zauważyłam że mój chłopak ma dla mnie co raz mniej czasu. Do tego dzwoniła do mnie jakaś kobieta pytając "czy można prosić Kamilka?" ostatnio przez przypadek wracając z pracy zobaczyłam go jak rozmawia z jakąś kobieta. On twierdzi że pomyliłam go z kimś innym. Jak dowiedzieć się prawdy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smokkyoo
Zaloz domowe W11. Bądź ekstra czujna. Ale najpierw podejmij decyzję czy na pewno jestes gotowa na potwierdzenie swoich domysłów. Co zrobisz jeśli Cię zdradza? Wiekszosc kobiet woli nie widziec i nie wiedziec, bo wygodniej jest zaprzeczac lub wyprzec problem. Jest ksiazka pisana przez detektywa polskiego, tytuł " porady na zdrady" - tam jest wiele opisów jak sie upewnic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozczarowana 1985
Chyba pomyliłes tematy bo ty nie pisze "czy tylko ja mam problem z głową" a jak ci się dziecko nudzi to zajmij się czymś innym a nie kozaczysz na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość the way is shut ...
"Mój chłopak ma kochankę!" a to cos nowego no prosze...zaskoczyłas mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elsv
uśpij jego czujnosc. udawaj, ze nabralas sie na kłamstwo z jego strony, nt kobiety z ktora rozmawial. udawaj, ze nie pamietasz o sprawie a zarazem badz bardziej czujna:) jesli on poczuje sie swobodniej, to jest szansa, ze sie z czyms wsypie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×