Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lobbbyyy

botox i solarium a karmienie

Polecane posty

Gość lobbbyyy

Na wstępie proszę sobie darować "matko-polkowate" dyrdymały. Nie interesuje mnie opinia na temat używania botoxu i solarium. Proszę o informacje, jeżeli ktoś takie posiada, jak się ma karmienie do: - solarium - czy można chodzić na solarium, czy niesie to jakieś zagrożenie? - botox - botulina metabolizuje się w 6h z organizmu, czy znaczy to, że wystarczy przez kilka godzin po zabiegu nie karmić? Dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewiedzacagacica29
ja mieszkam w austriii...jesli to ma znaczenie pytzalam sie zaraz ok 5 tyg po cesarce czy mozna sie solaryzowac...ni ma problema...polskie wymysly o wazeniu sie mleka..hehhehe co do botoxu nie wiem niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja ma jaja
trzeba do solary odczekac 6 tyg bo w pologu macica zle reaguje na przegrzewania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to tak jest
z ciekawości zajrzałam na strony oferujące botox i wszędzie piszą: "Do podstawowych przeciwwskazań zabiegu należą: ciąża oraz karmienie piersią (nie przeprowadzono badań wpływu toksyny na matkę i dziecko)," Co solarium: "Karmienie piersią a solarium Autor: Blanca Markiewicz, 18 lutego 2010 w Ciąża i Poród, Komentarze (7) Jesteś świeżo upieczoną mamą, karmisz piersią i masz wątpliwości czy możesz chodzić na solarium. Rozwiewamy zatem twoje wątpliwości... Nie ma żadnych przeciwwskazań, aby karmiąca kobieta chodziła na solarium. Jedyne zalecenie to zachowanie dużej ostrożności w ochronie brodawek. Jeśli nie możesz oprzeć się solarium (przypominamy, że najlepiej W OGÓLE nie korzystać z tego wynalazku...), to zasłoń koniecznie brodawki i posmaruj kremem z najwyższym filtrem UV. Wszystko po to, aby uchronić brodawki przed wysuszeniem. Do solarium na pewno nie biegniemy jednak tuż po porodzie. Warto odczekać minimum sześć-osiem tygodni. Zalecany czas pobytu w solarium dla kobiety karmiącej to 10 minut tygodniowo. Oczywiście można indywidualnie z lekarzem ustalić, czy możemy więcej, ale my - choćby z uwagi na fotostarzenie skóry - nie zalecamy tego."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no kurwasz maciez
z ciekawosci...co chcesz sobie zbotoxowac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no kurwasz maciez
powiem ci ze ja tez rozwazam to..imile zastrzykow trzeba na np....zmarszczki kolo oczu???droga to zabawa???i jak sie czujesz po tym))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość isssssssssa
Solarium - mozna korzystac ok. 6 tyg. po porodzie, jednak ze wzgledu nma hormony wieksze ryzyko powstania brzydkich plam. Botox - korzystam, jednak w czasie karmienia absolutnie zabroniony, jesli ktos podejmie sie zrobienia to lepiejtakiego lekarza omijac szerokim lukiem. Bezpieczniejszy jest kwas hialuronowy (wystepuje naturalnie w organizmie), rowniez korzystam z zabiegow, jednak na czas karmienia moja zaufana lekarka (tez matka 2 dzieci) odradzila mi. Po prostu skutki nie sa do konca poznane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lobbbyyy
czuję się normalnie, pracuję w salonie spa i czasem między klientkami lekarz, kótry u nas pracuje robi mi na szybko. Teraz siedzę w domu i nie mam się jak zapytać, a wcześniej nie pomyślałam o okresie karmienia, o okresie ciąży dowiedziałam się wszystkiego. Czoło to jakieś 6-8 ukłuć, lwia zmarszczka ok.4, oczy to po 3-4 na stronę. ból jak ukłucie komara, może odrobinkę mocniejszy. Wypełniaczy (kwas hial., juvaderm, restylane) nie używam bo nie mam na razie takiej potrzeby, usta i okolice pod oczami są ok, w perspektywnie 3-4 lat nastawiam się na wypełnienie fałd nosowo-wargowych. jestem bardzo zadowolona, mam świetnego doktorka - nie zgadłabyś że mam coś robione. isssssa, dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×