Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość karolina2703

gdzie zrobić okulary w gliwicach?

Polecane posty

Gość karolina2703

hej :) muszę zrobić sobie okulary i nie wiem gdzie warto pójść za w miarę normalną cenę :) a orientujecie się w ogóle w jakiej cenie są szkła dla krótkowidza:) bo nie mam pojęcia na jaki wydatek sie szykować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdwrftyfedas
Na pewno nie u Nycza-drogo. Polecam swietnego optyka, facet dziala od kilkudziesieciu lat, zaklad miesci sie na Placu Piastow, nie wiem dokladnie jaka to ulica, jakbys szla na Plac Piastow ul. Dworcowa to przy kiosku musisz skrecic w lewo (ul. Dubois jesli sie nie myle) i zaraz na poczatku jest optyk, a obok fryzjer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wycieńczona mama..
polecam u Polańskiego tam najtaniej na Długiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja powiem tak na
pewno nie szukaj w sieciowkach ... ja mam duza wade - 10 D, chcialam najciensze szkla plastikowe (indeks 1,74), bo szklanych balam sie ze potrzaskam (chociaz sa jeszcze ciensze). I w VISION EXPRESS za same szkla policzyli mi 1400 zl , a gdzie jeszcze oprawki ? Natomiast u jakiegos zwyklego optyka wraz z oprawkami zaplacilam nieclae 600 zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina2703
a gdzie znalazłaś tego zwykłego optyka :)???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina2703
bo ja też mam dużą wadę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja powiem tak na
nie no mysle ze ceny sa podobne w salonach polozonych z dala od centrum miast. Ja u swojego kupuje juz 15 lat, a jest ona zlokalizowany w Czeladzi, wiec szmat drogi od Ciebie, bo to zagłebie dabrowskie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gtrew
polecam u Polańskiego tam najtaniej na Długiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie polecam optyka na bytomskiej, facet twierdzi że zawsze ma rację nawet gdy jej nie ma, nie chce uznaćt reklamacji, robi fuszerkę, przychodzi się np. po odbiór okularów i nic z tego, naprawy to samo, nie uznaje reklamacji, nie chce wydawać kwitów reklamacyjnych. nie polecam takiej firmy która ma ceny duże, ale jakość odbiega od ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dobry salon do którego chodzę to http://www.nemezis.net.pl/ Zawsze mają jakieś promocje a obsługa jest kompetentna i miła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam optyka na Daszyńskiego chyba 7 ( naprzeciw koscioła ), miła i kompetentna Pani, mają refundację z NFZ. A jak ktoś chce być dobrze przebadany mają też optometrystę - po tym badaniu nie wiedziałem jak się nazywam, tyle pytań i obrazków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pweno nie u Nycza na Zwyciestwa. Jest bardziej zainteresowany kasa niz pacjetem - do tego stopnia ze zaproponowal mi zrobienie okularow na stara recepte - bo nie mialam czasu czekac na okuliste. Super co? A potem gdy poszlam do innego zakladu to sie okazalo ze moja wada sie zmienila. Prosze uwazac!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja noszę okulary Tonny już od jakiegoś czasu i sobie chwalę. Świetnie leżą na nosie, są bardzo wygodnie wykonane, nic mnie nie obciera nawet po wielu godzinach, także jest okej. Na stronie www.e-glasses.pl można sobie sprawdzić oprawki i szkła. Dobrze zrobione zdjęcia, dużo widać, mają i męskie i damskie wzory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem pacjentką gabinetu okulistycznego www.nemezis.net.pl i mogę tam zawsze liczyć na fachową opiekę. Fajną sprawą jest dostępność na miejscu salonu optycznego. Duży wybór oprawek, fachowe doradztwo i sympatyczna obsługa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kremino
Generalnie ja na badania wzroku chodzę do https://medyk-centrum.pl/ a konkretnie do dr. Eweliny Bińczyk-Wesołowskiej bo jest profesjonalistką w każdym calu. Jeżeli jesteście ze Śląska to serdecznie polecam - wieloletnie doświadczenie to klucz do dobrej diagnozy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam super mały kameralny zakładzik optyczny Optykus.pl w Katowice na Kościuszki 92 , miła obsługa , dobrze wyposażony gabinet , bardzo miła Pani dr i ceny bardzo atrakcyjne i duży wybór oprawek 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam się udać do Saloniku Optycznego do Katowic na Kościuszki 92 (Szpital Euromedic) tanio solidnie i za uczciwą cenę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×