Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CzyToWinaLekarza

Prosze o pomoc i porade

Polecane posty

Gość CzyToWinaLekarza

Witam. Peosze o porade... Dentysta do ktorego chodze prywatnie leczyl mi jedynke. Mialam mala dziurke wiec mi ja zaplombowal. Po miesiacu zab zrobil sie strasznie wrazliwy na cieplo i zimno ale ponoc jak to dentysta mi powiedzial to jest normalne bo to wrazliwosc pozabiegowa. Rzeczywiscie po tygodniu przeszlo. Minely teraz 3 miesiace zab mnie strasznie boli przy dotyku spuchlo mi dziaslo na samej gorze pod nosem. Poszlam z tym do tego dentysty powiedzial ze to ropien i trzeba leczyc kanalowo. Poprosilam o zrobienie przeswietlenia korzen zdrowiutki ale i tak kanalowe ma byc:( Prosze mi powiedziec czy to wina lekarza ze mam miec teraz kanalowe. Przeciez z tym zebem nigdy nie mialam problemow, nigdy nie bolal tylko mialam mala dziurke.... Prosze poradzcie cos bo to jedynka a ja mam 20 lat i nie chce miec juz martwego przedniego zeba...:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pannami
pewnie zle wyczyscił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krótką chwilkę
Racja, trzeba iść do innego dentysty na rozeznanie. Tu konieczny jest specjalista.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak nie chcesz miec martwego to mozesz nie miec go wcale,i co gorsze? A dentysta przeciez sie nigdy nie przyzna ze to sie stalo na wskutek leczenia,a sama tez nie mozesz mu tego udowodnic i kolo sie zamyka. Wylecz kanalowo,bo inaczej stracisz zeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzyToWinaLekarza
Czyli uwazacie ze to moze byc wina dentysty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie ze moze,ale co teraz zrobisz? Zeby mu nawtykac musisz miec pewnosc,a ta mozesz zdodyc idac do innego dentysty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzyToWinaLekarza
Jestem juz zapisana do innego dentysty. Jesli potwierdzi ze to wina poprzedniego lekarza ktory mi leczyl tego zeba czy bede mogla go pozwac i liczyc na odszkodowanie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×