Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ppileczka116

opinia co do pampersów z rossmana babydream

Polecane posty

Gość Princessa Toffi
no piszcie piszcie,ja tez jestem ciekawa co o nich uwazacie,może sie zdecyduje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgdxfsz
ja dostałam paczk, niestety nie przypadły mi do gustu tzn największa wada to to ze po przesikaniu robi się taka twarda buła między nogami, w ogóle niepoddatna na uciskanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie należą one do supertanich...kupiłam ostatnio właśnie dwie paczki synkowi i narazie nie narzekam...co prawda są troche gorsze od oryginalnych ale ja osobiscie uważam ze nie są złe a najbardziej chwale sobie chusteczki nawilżone z tej firmy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość my używamy!
my używamy, jesteśmy bardzo zadowoleni, dziecku nie odparza się pupcia. Od urodzenia do 6mc używaliśmy pampersów, później były dady z biedronki (niby fajne, ale ... w środku cały czas było wilgotno), więc przerzuciliśmy się na babydreamy i jest ok. Ja polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość my używamy!
nam z kolei chusteczki nawilżane baydream nie przypadły do gustu, jestem fanką pampers (w zielonym opakowaniu) i nivea

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Używam tych pieluch od kilku miesięcy i jestem zadowolona.Nie odparzają, nie obcierają, rzadko przeciekają i są dosyc tanie. Po pieluchach biedronkowych mały miał odparzenia, a poza tym je przesikiwał. Z kolei Huggiesy obcierały go w okolicach pachwin i pasa. Pampersy są za drogie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość są ok. używamy różnych
tanich i drogich i te rossmannowe wypadaja naprawde w porzadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczyny!!!
Pampersy nie są za drogie tylko pensja polaka jest zbyt marna. Ja tu gdzie mieszkam płacę 12 lub 13 Euro (zależy w jakim sklepie) za 40 sztuk Baby Dry a za Active Baby ta sama ilość trzeba zapłacić już 15 Euro a przecież te 40 sztuk idą dość szybko (mowa o 4-kach) więc jak tylko jesteśmy w Polsce to kupuję po kilkanaście paczek dwóch numerów i wydaje mi się dość tanio bo ilość w paczce w Polsce jest dużo większa. Kiedyś przywiozłam sobie Dady bo każdy zachwalał, zwłaszcza na forach i okazało się że pojawiły się odparzenia bo pielucha wilgotna w środku a tak poza tym prawie jak Pampers tyle że troszeczkę grubsza i bardziej sztywna ale wizualnie ok za to ten jeden feler jest niewybaczalny i już bym ich nie kupiła (kupowałam Dada 4 )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość khjkyi8
nastepna idiotka co nie odróznia ze pampers to nazwa firmy a to sie nazywa pielucha!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×