Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vodka

NO I...

Polecane posty

z tego co czytalam to wiele ludzi ma z tym telefonem problemy podobno wina softa.nie potrzebnie ja aktualizowalam no coz w serwisie noki mi tak poradzili jak bylam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale już pisałem, że kompa to nie sztuka, gorzej te kobietę znaleźć, a gdyby nawet to co dalej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie obraż się, Ja po trosze mam wrażenie, jak bym grał w grę w komórce, naprawdę dużo gorzej ze mną w realu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzeslaw , 44 lata
spuszczasz z kija na recznym ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie przejmuj sie nie jestem zla przed wspolnym zyciem trzeba sie dobrze poznac zeby byc pewnym drugiej strony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozemy sie przelaczyc tylko gdzie?ja nie mam skype ani gg w komorce mam tylko w kompie ale teraz juz nie moge siedziec na kompie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dlaczego grzeslaw jestes
oburzony ? :o Masz 44 lata , cos musisz robic z popedem nie sciemniaj , walisz gruche az Ci sie uszy trzesa a udajesz niewiniatko :o 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co u Ciebie Grzesławie ? jak samopoczucie i jak po wykopkach ? rodziców nie było w domu sobote i niedziele, stąd moja nieobecność :D intensywny weekend był.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc milutka uzytkowniku powyzej mam dobrą radę na to i mialam opisać obraz, który wyobraźnia mi nasunęła, jednak nie bede az tak drastyczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*mam dobrą radę na twoją przypadłość i miałam opisać obraz, który..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie tez słoneczna, więc podwójnie beznadziejnie, bo nie znosze i słońca i niedziel. w sobote myslalam, ze padne na zawał, ale 6 piw zrobiło swoje :) dzisiaj kac moralny i tylko jedno piwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×