Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vodka

NO I...

Polecane posty

u mnie tez dzis piekna pogoda byla ale siedzialam w domu nie chcialo mi sie nigdzie wychodzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez bym sie na wies wybrala cale dziecinstwo do babci jezdzilam ma dom na odludziu nie ma zadnych sasiadow i jest swiety spokoj i tylko natura :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czemu kac moralny ? troche za dużo tego gówna było. a w nocy sprzeczka dosłownie 5 minut trwająca i juz sie lekko uszkodziłam. ałć. BWD witaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkiego co złe, Grzesławiea. ponoszę konsekwencje. pije ktos ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jednak chowanie piwa przed wlasnym facetem poplaca, wlasnie znalazłam moj głęboko ukryty skarb w postaci butelki harnasia :D ale co to dwa piwa.. ah, lepsze dwa niz nic. moge Ci odstąpic jedno Grzesławie. Tak w ogole Twoje imie nie kojarzy mi się najlepiej. przepraszam. To znaczy bardzo je lubię, ale kojarzy mi się z kimś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po tym wczorajszym winie mam dzisiaj jakis taki fajny humor nawet sobie dzis zartowalam z sasiadem ktorego nie cierpie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
millutka gdyby mnie po jednym dniu pijaństwa trzymal dobry humor to chyba śmiałabym się 7 dni w tyogdniu. a moj smiech to raczej szyderczy, wręcz groźny mogłabym nawet rzecz :D Grzesławie no własnie.. to Twoje imię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×