Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vodka

NO I...

Polecane posty

Grzeslawie, ale ja wlasnie Twoje prawdziwe imie mam na mysli. kojarzy mi sie z pewną osobą :D millutka, ja mam tylko czasami dobre humory :D aktualnie jestem przygnębiona i zmęczona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziś nic nie mam, ale humor pozostał wczorajszy niestety:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
millutka, ile Ty masz lat ? Mary, a jaki wczoraj humor mialas, bo przeoczylam ? wnioskuję jednak, ze zły.. ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba tak. ja w realu dzisiaj tez tak malo rozgadana. pol dnia przespalam, jak juz przemowilam to tylko kilka słów zaledwie na godzine. ciezko. pewnie zaraz zejde całkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzisiaj przelezalam caly dzien w lozku przed tv.znajoma wydzwaniala caly dzien zebym przyjechala podejzewam ze jest na mnie ostro wkurwiona :o pies wczoraj najadl sie szpilek a dzisiaj rano nimi zygal :o facet sie nie odezwal :o mimo to jest ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak,Vodka, mam zyebany humor i jeszcze net mnie drażni, bo się rozłącza:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc KSU stary przepity alkoholiku :classic_cool: co u Ciebie ? wlasnie mi sie piwo skonczylo. Grzesławie, co nie ma z kim ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi w piatek Mary wywaliło neta, a cały dzien czekalam, zeby w nocy na kafe sobie posiedziec. myslalam, ze rozniosę wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to bez neta jak bez ręki:O Uzależnienie pierwszego stopnia, choć i tak nie ma co na nim robić:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie było z kim Grzesławie, ale zwyczjanie mi się nie chciało. na szczęście mam kompana takiego, z którym mogę sobie przemilczeć cały dzień. KSU, czyżbym ja o czymś nie wiedziała? jaka piwnica? gwarantuję, ze w ciągu 5 lat ją opróźnię :classic_cool: http://www.youtube.com/watch?v=cM0T9fumD5k

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja mama ma taka poduszeczke co sie do niej wbija szpilki i wczoraj jak szyla bylo wszystko na wieszchu i psiak sie zaczail i nawet nie wiadomo kiedy zabral sobie ta poduszeczke do zabawy.jak juz sie zorientowala ze jej nie ma to nie bylo w niej juz wiekszosci szpilek i byla troche pogryziona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro nie ma więcej chetnych.. a moze to i lepiej, bo wiecej dla nas :D nie zebym pazerna była, ale sami rozumiecie :D mam duży spust. takze KSU grzej mi miejscówke w piwnicy, chyba, ze masz inne lokum do degustacji zarezerwowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie zglaszam na ochotniczke ja tez bez neta bym zyc chyba nie potrafila dlatego mam i w domu i w telefonie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo, halo, a ja to co?!:D Rezerwuje miejsce przy najlepszych trunkach:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×