Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vodka

NO I...

Polecane posty

O to Polska właśnie:-) Pamiętasz Vodka dyskusja na temat jegginsów we włoszech z Miluśką? Powiem, a nie mówiłem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze, nie pamiętam Grzesławie. w ogole truno mi teraz trochę zajarzyć cokolwiek i sobie przypomnieć. ogarnęła mną apatia i tępota. wybacz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam dwa, jesli chcesz jedno to mogę odstąpić. pomijając, ze jestem tez juz po dwóch.. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fakt! Nie możesz pamiętać, bo Cie nie było, to było z Miluska i... (zaraz zobaczę! skleroza:-( )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proszę :) bede musiała za miesiąc szukac pracy tutaj. albo wyjechać w poszukiwaniu pracy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no.. przypuszczam, ze ciężko będzie. poza tym trochę się obawiam,że nie uda mi się nic znaleźć. a Ty Grzesławie co robisz na codzien, jesli mogę zapytać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc milutka, ja nie bede mowic, ze smutek, bo ja nie wiem juz co czuje. moich emocji nie sposób jest określić. raczej powiedziałabym, ze wszystko w dupie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nic G. ja tez się tutaj nie zachwalam zbytnio skąd jestem, jak i swojego imienia też nie podaję. milutka, ja miałam do czynienia z 9%owym najwyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktore ma 10 % ? mi tez sie wydaje, ze gdzies widzialm 10 %owe ale nie pamietam jakie to było. bo 9% na mnie juz nie działa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×