Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vodka

NO I...

Polecane posty

Proszek, milcz! poza tym, to pierwsza litera mojej ksywy, nie imienia :P ale wstyd :classic_cool: KSU, to wy na niezłej wiosze (bez obrazy oczywiscie) mieszkacie, chyba nawet gorzej ode mnie, ale takie miejsca sie teraz ceni. Ja tam bardziej preferuję wiejskie zacisza niż miejski chaos, jak już wspomniałam. Nox, dla mnie alkohol jest jak tlen, wiec w moim przypadku ciężko byłoby. A na koncertach to juz w ogole Ci współczuję. Wszyscy beda sie smiac, a Ty pewnie nie ebdziesz wiedziec nawet z czego :D nie to, zeby bez alko zabawy nie było, ale ludziom pod wpływem trudniej dogadać sie ze trzeźwymi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rok... w sumie nie wiem, jak dlugo nie bede mogla. Moze nawet latami, jak kiedys. Vodka ja wiem... Choc ja potrafie swirowac bez alkoholu, tableteczka, dwie wiecej i cos sie zdziala :P Trza kombinowac! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jabol to pewnie z niedźwiedziami jest za pan brat i chleją razem :classic_cool: Jak ja Wam chopoki zazdrozscze, ze wy mieszkacie w takim miejscu, ojeeeezu. SS, ja tez potrafiłam ostre jazdy odprawiać, miałam nie pić, ale w miare się uspokoiłam. Musiałam, z resztą :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SS - po prostu mnie powaliłeś teraz. dobrze, ze na krześle nie siedzę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem zdania ze najlepiej wogole sie nie wiazac i nie pic po za domem bo rozne glupie rzeczy sie robi :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
millutka, myslalam, ze zeszlas po piwie jednym, bo tak zamilkłas.. no dobra otwieram to piwo. chce ktos biszkopcika ? :classic_cool: SS, mozesz na priva :classic_cool: chyba, ze sobie nie zyczysz, to rozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja mam maila :classic_cool: no, ale wiesz.. nie namawiam :P millutka, pozdrów pupila swojego :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SS, dobrowolnie oddaję się pod nóż, możesz mnie pokroić na kawałki, pochlastac na drobe i przerobić na karmę. Wyświadczysz mi tylko przysługę tym :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KSU, a Ty pewnie zazdroscisz, bo nie miałes warunków ku temu :classic_cool: SS sobie gwałcił niewiasty, podczas, gdy Ty bez skutków wyrywałeś na jabole, boś przecież miastowy prawie, to już nie taka dzicz jak SS, czyż nie ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to była taka lekka ironia KSU. 8 tys :O ja hmm.. czekaj, licze.. cóż.. prawie tyle samo :O o kurwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no troche mniej i w większej rozbieżności czasowej :classic_cool: ale doganiam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×