Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vodka

NO I...

Polecane posty

a co jest piekne te psychotropy przepisala mi lekarka rodzinna az sie zdziwilam nie spodziewalam sie ze takie cos mozna dostac bez problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Samo tranxene, czy jakieś dodatki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
osz kurna. ostatnio moja miala mi dac, to powiedziala ze nie moze i musialam jednak do psychiatry jechac a nie chcialo mi sie. powiedziala, ze tak silnych to ona nie moze zapisac, mimo ze wiedziala iz je biore. ale widocznie roznie bywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tranxene sa dorazne, niczym cukierki :D wybaczcie, ale nie chce podawac reszty, bo wyjdzie co mi dolega... a zbyt malo anonimowa jestem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz ja to za granica mieszkam to tu wszystko proste jest.poszlam powiedzialam ze spac nie moge to zaproponowala mi ziolowe,powiedzialam jej ze juz od dawna ziolowe na mnie nie dzialaju i dala mi wlasnie psychotropy.pamietam ze bylam wtedy wrakiem czlowieka wiec nie ma co sie dziwic ze tak latwo przeszlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Pewnego razu upił się I zaczął ostro brzydką brać" :O :O lalala :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm... za granica to faktycznie jest inaczej moze, choc moj kumpel ma caly karton psychotropow, bo chodzi do kilku lekarzy, jakos tak kombinuje. ale on zjada czasem pol paczki i nic mu nie jest. a jak mnie kiedys tak poczestowal to sie obudzilam w szpitalu :D organizm ogranizmowi nie rowny. ale lekarze czasami maja zbyt lekka reke, kiedys mi przepisala przestarzaly lek, nie moglam czytac, nic. bylam jak zombie. na szczescie mam juz inna lekarke, bardziej rozumna :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedys wzielam ze znajomym i on mial niezla faze, siedzielismy w lkawalerce a ten zapierdalal i myslal ze idzie po palacu :D:D pierdolil cos o komnatach hahahahah nie zapomne tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podzielcie sie troche, bo alko daje juz male efekty, a najlepsza byłaby mieszniana :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurwa jaki zonk, milutka trafilas w czuly punkt, bo wlasnie on mal mi trawe załatwic kiedys :O swoja droga to dobry powod, aby zagadac:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Jak rzuciłem alkohol, to miałem takie schizy, że pół roku z domu nie wychodziłem. Dopiero po tranxene powoli wróciłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak zmieszalam z alko to strasznie mnie glowa bolala wiec nie polecam bo mozna zwariowac z bolu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale upic sie a potem zajarac to super sprawa z tym ze ja juz nie pale od dluzszego czasu i wole nie ryzykowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znaczy mowisz o polaczeniu alkoholu z trawa ? kurde, mllutka, ale mi pomysł podałaś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ss to czaisz baze... ja mialam nauczke jak przedawkowalam i lekarz mi oznajmil, ze grozil mi zawal, lub moglam zostac roslina. wiec jak bede chciala zejsc, to wole zyly sobie podciac... po tym co przeszlam to juz bym sie nie odwazyla, biore grzecznie jak mi zapisuja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi tam obojetne milutka, wiec mogę sprobowac, a ze moj chlopak by mnie zabil gdyby wiedzial, ze mam w planach zajarac trawe, pozostaje tylko tamten :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×