Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vodka

NO I...

Polecane posty

Hmmm... a to ciekawe pytanie vodka. :( Na studiach... hmmm... do dupy :( Nauka się jeszcze co prawda nie zaczęła, ale ten semestr będzie bardzo ciężki. A ja mam pytanie do Ciebie Millutka. Nie śledzę tego topiku od początku, może pisałaś... ale nie wiem. Bo mamy tu zdradzającą pijaczkę, wielbiciela spódnic, wariatkę która myśli że jest wampirem, Blowww... nie mamy tu Blowww... mamy nieudacznika życiowego który przegrał życie już w momencie narodzin (to moja skromna osoba), teraz dołączyła do nas ćpunka i alkoholiczka... ale ja nie wiem Millutka co jest z Tobą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj tez nie raz grozil, ze powie matce, zeby mnie do psychologa wzięła, ale wiem, ze nie zrobiłby tego, ze miałby przesrane i on i ja. poza tym groziłam, ze sobie coś zrobię jesli cokolwiek powie ;) poniekad to dobrze, ale z drugiej strony to pewnego rodzaju blokada, ktora juz sprawia, ze nie jestes przy nim do konca soba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam wole nie chwalic sie swoimi wybrykami bo az wstyd :O jutro ide na impreze ale postaram sie malo pic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niedziel, haha :D czyz to nie cudowna mieszanka ? no wlasnie, blowww :( jesli chodzi o studia to wiem, ze sobie poradzisz bos bystry jest i inteligenty. nie, nie słodzę Ci. stwiedzam jedynie fakt, bo gdyby tak nie było to zwyczjanie bym ta kwestię pominęła. ale zostało Ci nie wiele, wiec ciągnij do końca i hulaj dusza piekła nie ma, czyli voda i dziwki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
millutka, wrazenie jest czasami mylne. ja w ogóle takiego nie sprawiam. tamtem mi kiedys powiedzial, ze do mnie puszka piwa nie pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jesli chodzi o mnie to bedzie pierwsza sobota od x tygodni bez imprezy. jakos sobie tego nei wyobrazam, moze znowu nawalimy się we trójkę, ew. w dwójkę :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli chodzi o kafe to nie mam watpliwosci co do tego, ze uzalezniona jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
millutka ja piję tlyko w towarzystwie osób, ktorych znam juz kilka lat. na dyskotekach nie bywam, w pubach tez. z reszta u nas sa dwa puby,a le nie chodze tam, bo od gówniarstwa typu "wyzej sram niz dupe mam" az sie roi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kobitki:):) Ja 5 lat temu ...ladnie balowalam , po 5 dni pod rzad ... jak sobie przypomne jaki czlowiek byl durny to eh.. dobrze ze to juz przeszlosc, jedyne co mi zostalo , to to ze lubie wodke:):) i czasem dobrze sie zabawic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Się zebrało towarzystwo:D Kurcze tylko takie nasze pokolenie, nasi rodzice(moze nie wszyscy) wypić sobie lubili, nasze pokolenie albo cpie albo pije, mało znam osob, które odmawiają sobie wszystkiego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawda, ja to bym pewnie balowac mogla, ale nie ma z kim, znajomi nie nadaza za moim tempem picia, dlatego piję sama. w sumie to dobrze mi z tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×