Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vodka

NO I...

Polecane posty

no to nie dobrze ja akurat po alkoholu robie sie lagodna :) kiedys jak jeszcze bylam w zwiazku to potrafilam byc bardzo agresywna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, na trzezwo jest normalnie, jestem zadowolona niby z życia, realizuje swoje plany, tylko po piciu coś mi się dzieje:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dobrze nie ma co palic za czesto chociaz fajnie jest jak kazdego dnia czlowiek ma wszystko w dupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wczesniej tak nie miałam, nie wiem co się ze mną dzieje:/ W sumie wcześniej cpałam więc może za bardzo mi się w bani poryło;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze ale ja chyba nie mam na co narzekać:/ Czasami to myślę, że wlaśnie jak człowiek nie ma problemów, to sam je sobie wyszukuje, oj teraz bym zapaliła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj vodka ja nie pale od sierpnia na szczescie juz mnie nie ciagnie chociaz przez ten czas zdarzylo sie 2 razy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jeszcze Noxi brakuje, kurcze ostatnio całymi dniami siedzę i słucham tych piosenek z jej stopki, choć to nie były nigdy moje klimaty;0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Krycha nadrabiałam zaległe posty z wczorajszej nocy i dzisiejszego wieczoru kiepska ze mnie gospodyni Grzesław, moglabym gospode do ruiny doprowadzić :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eh zapomniałam, że u Noxi jest jej chłopak więc pewnie dzisiaj się nie pojawi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj to sie troche zasiedzielismy a dzis zastanawialam sie dlaczego tak ciezko mi z lozka wstac o 10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nox nie bedzie, bo jest ze swoim lubym teraz. pisała wczoraj. millutka, spokojnie i umiarkowanie, dziekuje. a jak tam u Was? Krycha.. wpadki to za malo powiedziane, okropne rzeczy robilam. Złe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze, że nie jestem sama z tym problemem, boję się tylko, że kiedyś mi na serio odbiję i nie rozumiem dlaczego dalej pije, przecież wiem, że nie mogę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzesławie, zabawnie to zabrzmiało :D ale dobrze. Krycha, widze, ze ostro dajesz czadu. Mi tlyko raz sie film urwal. To dlatego, ze rzadko vodke pijam, raczej piwo preferuję. Ja na przyklad rzucilam sie na mojego chlopaka i kluczykiem rozwalilam mu noge. Brzmi nie groźne, ale mial okropne rany, krwi bylo bardzo duzo. Na szczescie nie imprezuje w takich miejscach, gdzie wime, ze moglabym komus przywalic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niedziel jak tam u Ciebie? nie pytam o samopoczucie, bo znam odpowiedź... Jak na studiach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×