Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vodka

NO I...

Polecane posty

Śp. Ten Ostatni Niedziel po długich a ciężkich cierpieniach, NIE zaopatrzony św. sakramentami, zmarł w sobotę dnia 29-go października 2011 roku, o godzinie 06:06:06, przeżywszy lat 24. Obrzęd pogrzebowy odbędzie się w Niedzielę, 30-go października 2011 roku o godzinie 18:00 na pobliskim wysypisku śmieci, na który wszystkich Kafeterian i Kafeterianki, oraz gapiów zaprasza sam zmarły. Msza Czarna Żałobna Odprawiona zostanie w noc Dziadów, w poniedziałek dnia 31 października b.r. o godzinie 23:00 na pobliskim wysypisku śmieci. Żałobnicy proszeni są o przynoszenie we własnym zakresie alkoholu, chleba, kiełbasek na grilla oraz musztardy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I w ogóle to przepraszam za to że wyładowuje na forum, na Was swoje frustracje, już nie będę więcej... pożyczyłem od sąsiada fajną piłę mechaniczną, do pełna zatankowana, pójdę się przejdę z nią na spacer do supermarketu, odstresuję się trochę... żartuję :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znaczy, żeby nie było wątpliwości... ze wszystkim żartuję... żartuję że przepraszam, żartuję że już więcej nie będę i żartuję z tą piłą. :D Ale Grzesław z tym prawikiem, że to nie ja to naprawdę nie byłem ja, możesz wierzyć lub nie, ale to nie ja. W ogóle to nie było w moim stylu takie pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pierdole nie wiem w ogole co się dzieje ! witam, przepraszam i dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za co niby ? aha juz wiem. przestan, nie dopieraj sobie do głowy :) ja wczoraj narobilam szumu, jeszcze się nawalilam.. tak mi glupio. naprawdę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raczej się nie zanosi, zwlaszcza, ze dzisiaj w towarzystwo ide, przy ktorym stresuje się strasznie.. juz przed chwilą palpitacji serca dostalam przy nich.. myslalam, ze zejde..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"szczęście" cała się trzęsę, boli mnie kręgosłup, ledwo z łóżka wstalam, krecillo mi sie w glowie, całą lewą strone ciala mialam jakby spuchniętą, twarz mnie bolała, zęby.. mam ochote zamknąć się dzisiaj i nie wychodzić. nie chce z nimi rozmawiac. nie chcę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×