Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vodka

NO I...

Polecane posty

nie, z nimi się źle czuje. z tymi konkretnymi osobami. inne światy. wystarczylo mi 10 minut, zeby się roztrząś. nie moglam najprostszego zdania powiedziec. mruczalam tlyko cos pod nosem. robie placki ziemniaczane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pod względem normalnego życia, to ja baardzo odstaje, ja winienem mieć córki w waszym wieku, a co mam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powolutko, spokojnie (aż za bardzo) a jak Ty się miewasz? Poczytałem troszke tu i miałaś jakiś kryzys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vodka bsardzo dobrze Cię rozumiem, tez mam takich znajomych, przy których strasznie się stresuje :/ nie lubie z nimi spedzac czasu ale czasami musze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Millutka bo za duzo czasu masz wolnego, moze poki nie masz pracy zapisz sie na basen, siłownie,czy cokolwiek lubisz robic, skup sie na czyms innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam dzisiaj w domu zostaje ale troche mi szkoda bo dzisiaj imprezy haloween i tak sie zastanawiam czy gdzies nie isc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurwa sralołin a nie halołin, nie na widzę kurwa tych gównianych importowanych zwyczajów dla idiotów, nie mamy swoich tradycji że trzeba zagraniczne przynosić? :O kretynizm, kurwa u nas się DZIADY obchodziło a nie straliłin :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja w pl nie mieszkam i tutaj sie to celebruje, juz w poludnie ludzie poprzebierani chodzili ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i co że nie w PL, ale jesteś z PL :O Twoim obowiązkiem jest szerzenie słowiańskich tradycji przedchrześcijańskich a nie przyjmowanie obcych zwyczajów :O Z taką postawą jak Twoja rasa Słowiańska nigdy nie podbije świata, zastanów się, bo dokonujesz sabotażu taką postawą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym sie chciala zapisac ale mnie nie stac,zycie chciala bym zmienic tylko nie wiem od czego zaczac a dokladnie to czekam az kase odzyskam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×