Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vodka

NO I...

Polecane posty

ale jak widze ze ktos pije to ja nie potrafie nie pic ciagnie mnie strasznie caly tydzien mialam spokoj oprucz wczoraj bo juz sie przyznam wypilam szklanke wina :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ten twój naprawdę jest nie fair, kidy od Ciebie wymaga, a sam daje czadu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
on ode mnie nie wymaga nic to ja sama zadecydowalam a raczej wspolnie zadecydowalismy ale ja sie zlamalam bo uwazam ze facet po calym tygodniu ma prawo napic sie piwa nie widze nic w tym zlego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mielismy nie pic wogole ale ja wyskoczylam z tekstem ze pije wino do obiadu wiec wino pic moge potem wyszlo z tym piwem ze jak sie napijemy od czasu do czasu to sie nic nie stanie jest tylko zakaz na wodke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spróbój jutro nie pić, aha to u niego będziesz spać, to będzie bardzo tudne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ! wstyd ! Naczelni Alkoholicy zapomnieli o jednym z najważniejszych dni w roku! ja Wam powiem drodzy dyskutanci jaki dzisiaj jest dzień ! Otóż dzisiaj jest 4 listopada DZIEN TANIEGO WINA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie tez bym nie wiedziala gdyby nie cynk od znajomych zuli, dzieki ktorym z reszta skusiłam się i poznałam nie ta dawno temu smak wina w kartonie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzesławie nie zaprzeczaj, ze kiedyś namiętnie degustowałeś w tych jakze zacnych trunkach, więc jako najstarszy z zebranych tutaj smakoszy winieneś zapoznawać nas z tradycjami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×