Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vodka

NO I...

Polecane posty

Podziękował, za to, że mógł podwieźć mnie do domu...po zajęciach kurwa, z godzinę spędzilismy razem bo jeszcze coś załatwić... Jako desperatka powinnam brać co się nawinie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak w ogole to dlaczgo z kultury juz nie piszesz? nicka Ci bloknęli ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprecyzujże dokladniej bo i tak nic z tego nie wiem :D kwiaty za spedzenie czasu po zajęciach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie badz zdesperowana na tyle, aby brac pierwsze z brzegu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yyyh, generalnie to za chuja pana nie wiem za co te kwiaty, w liściku jest podziękowanie a dziś chwilę razem spędziliśmy dosłownie....ale "każda chwila w moim towarzystwie jest przyjemnością".... Żartuje sobie z tą desperacją :D Pogadam z nim, wyjaśnie sprawy i tyle :) Ale zła jestem bo nie lubię takich sytuacji, jakbym była zobowiązana do czegoś, bo "wypada"... Sama zablokowałam Kulturę, jak zniknęłam z kafe na jakiś czas. Jak widać wróciłam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widocznie spodobałaś się jakiemuś amantowi, a to wystarczy, aby kwiaty bez powodu zupełnie dostawać. ale fakt faktem człowiek czuje się wowczas zobowiązany, chociaz Ty nie powinnaś, boś się przecież nie prosiła. no,ale jesli ma z tego wyjść nic to trzeba sprawy stawiać jasno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cokolwiek bys nie powiedziala to facet moglby to zinterpretowac na swoj sposob. ano ciekawy barek powiem szczerze. dzisiaj obraz na targu oglądałam (znaczy zdjecie jak sie pozniej okazalo) sprzedający próbował mi wmowić, ze na owym "malowidle" widnieją POMPEJE :classic_cool: no i stwierdził, ze nie są w stanie przewieźć wszystkich pompejowskich pamiątek :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o teraz link byl dobry i szczerze mowiac pierwszy raz w zyciu widze i slysze o rajstopach meskich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc vodka:) Millutka, a wyrósł mi niewiadomo skad :D Ze studiów. Irytuje mnie ta sytuacja po prostu. Też pierwsze widzę rajstopy męskie, ciekawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie praktycznie w ogóle, parę razy gadaliśmy. Bardzo miły i pomocny chłopak i miałam powody by myśleć, że on tak ma po prostu. Ale te kwiaty dziś...faceci są dziwni Szlag,spać mi się odechciało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no faceci to akurat bardzo dziwni sa dobra ja uciekam spac bo padam dobranoc i do jutra kolorowych snow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) Ja tylko na chwile bo zaraz do pracy :) Widze, że wczoraj mały balagan tu był :/ Jak tam nastroje dzisiaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×