Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vodka

NO I...

Polecane posty

sluchaj jebany podszywie to juz nie jest smieszne obrazasz innych wiec wypierdalaj z tad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest mój drugi podszyw pierwszy wyglądał tak: GrzesIaw, a ten wygląda tak: Grzeslavv nawet nie wiedziałem, że jestem tak cennym materiałem do podszywania się:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok rozumie jak bedziesz miala ochote to napiszesz...szczerze zdziwilo mnie to troche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie to dziwne wczoraj ktos mnie obrazal dzis sie podszywa czuje sie w centrum :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwazajcie na niego, to ten moj ex. Ech po co sie z nim wiazalem. Mam juz dosc nieudanych zwiazkow. Zawsze spotykam debili i dziwnych faceyów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anestazjolok
i co sie kurwo krzywisz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzeslawie to jakis zwykly debil zamiast pisac z mojego nicku tego podszytego o moim ex to napisal z twojego i nadal pisze chyba zapomnial zmienic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to sie nam tutaj smietnik dzisiaj zrobil ale nie przejmujmy sie i tak wiadomo kto jest kto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anestazjolok
Oto jak wygląda towarzystwo vodka - zdesperowana alkoholiczka o zapędach pierwszoplanowego nudziarza i o wyglądzie niezbyt imponującym. millutka - pokrzywione dziewcze wyładowywujące swoje nieudane zycie w sferach wirtualnych noxelia - schizofreniczka - więcej nie trzeba dopisywać Grzesław - podstarzały gej i pedofil podczas endropauzy. Poprawia sobie samopoczucie rozmawiajac z mlodymi cipami. Niestety zasobb wiedzy i doswiadczenia zyciowego stawia go na pozycji straconej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfs
Jestes wybitnie brzydka o kiepskiej figurze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×