Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vodka

NO I...

Polecane posty

wieczor zenujacych podszywow zaraz pewnie i ja sie doczekam .. noxi .. przepraszam ze bylam dla Ciebie kiedys nie mila , smialo moge napisac ze sie mylilam co do Ciebie i nie potrzebnie sluchalam tu innych . coz czlowiek uczy sie na bledach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak kurka myślałem by cię zerżnąć, ale na tym zdjęciu zauwazyłem że jestes tłusta :( cholera musisz jechac na burgerach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nox, mam to samo. Padam juz w sumie na pysk trochę, ale szkoda mi spać iść. Kocham noc, uwielbiam ciszę. Prawda.. dzisiaj słabo, dwa piwa tylko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zeszłej nocy znów musiałem się popatrzeć w lustro i zdac sobie sprawę że jestem starym wyleniałym pedofilem, ech to życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ty zrób cos z mozgiem podszywie. popracuj troszeczkę nad umysłem, moze klocki poukładaj. zbuduj vodeczce jakąś ładną fortecę, kwiatuszka albo cos :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj prawda hehe ja i algie cos tam tego jeszcze nie bylo ale w sumie mam to gdzies to nie moj nick

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie sądzę, aby ktokolwiek jakoś specjalnie na ciebie oczekiwał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cholera prawda Grzesław ma racje, strasznie tłusta jestes. Wiesz my jestesmy nic nie wartymi odpadami ludzkimi ukrywającymi się po nocy tu na kafe. Nawet nie wiesz jak nam ciężko, Co dzien ponizani, popychani i wysmiewani. Ciężkie jest życie przegranego nieudacznika. :( Modlę się co noc by Noxelia nie wylądowała w kaftanie w szpitalu, by Grzesław znów się nie rzucał na dzieci w parku obok przedszkola. Chciałabym by to wszystko sie zmieniło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no troche najgorsze ze G.nie odruznia mnie od podszywu :( choc mysle ze teraz bedzie juz latwiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×