Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vodka

NO I...

Polecane posty

krycha888 na razie to mi spokój i cisza jest potrzebna muszę to jakoś ułożyć w głowie sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Młodością, modą, jesienią... z małych rzeczy, bo na wiekie za długo czekać:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hot Rain nie chodzi o zdziwienie, ale pierwszy raz widzę Twojego nicka, jestem na kobiecym forum, to czemu mam się dziwić?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No w sumie, masz racje. :) Wpadłam pogadac . Kręce sie po forach na kafe troche ale w tym topiku jeszcze nie pisałam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no wiec czekam na...... wyrok smierci albo cud bo muszę stoczyć wojnę z nowotworem dlatego jestem załamany przepełniony smutkiem i dlatego rozstałem się z kobieta która kocham bo nie chce jej psuć życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Del a na jakim etapie jest Twoja choroba ? Moim zdaniem chodz nie chce Cie oceniac to ze zerwałes z kobieta nie było dobrym rozwiazaniem . Grzesław lepiej ? stopka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz staczam się na dno sam siebie zaczynam nienawidzić nic mnie nie obchodzi nic się nie chce staje się kimś innym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Del nie jestem psychologiem ale ztego co widze nie mozesz by teraz sam , i nie bede Ci opowiadac ze musisz sie wziasc w garsc , uwierzyc w siebie bo pewnie to wiesz , ale muisz by pewien jedego zycie jest jedno jak teraz odpuscisz , ne wyjdziesz do ludzi , nie spróbujesz walczyc bedziesz załowac . Nie wiem jak długo walczysz ale na pewno jest zawsze jakas szansa na zycie. Wierze w Ciebie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×