Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vodka

NO I...

Polecane posty

witaj wkoncu sie pojawilas co tam u Ciebie slychac?po poludniu byl watek ze zniknelas i kafe bez Ciebie to juz nie kafe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super było :P Teraz będzie mnie mniej, ponieważ szykuje się nowe "hobby" i parę koncertów. No, ale wpadać będę. A co u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będę uczyła się medytacji i drobnych zaklęć na łonie natury od dawnego znajomego, który się odezwał i odnowimy w ten sposób kontakty :) Przyda mi się to, stanowczo za dużo siedziałam w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kSU, pytanie całkiem nie na miejscu. odpowiedź jest tylko jedna. otwieram piwo, to tak przy okazji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nox, wspaniale. to bardzo ciekawe, tez sie kiedys interesowałam medytacją, ale nic poza tym. a chcialabym bardziej rozwinąć swoją świadomośc, bo póki co to ugrzęzłam w martwym, ograniczonym punkcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie to także zawsze pociągało, nawet nie raz próbowałam no ale się doszkole. Czasem muszę uciec od tego świata, żeby jeszcze bardziej nie zwariować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez kiedys o tym myslalam kolega mi powiedzial ze to dobrze wplywa na czlowieka ale sie na tym nie znam i nawet nie mial by mnie kto nauczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żałuję, ze nie znam nikogo, kto na takich rzeczach się zna. wiedza książkowa to nie to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×