Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czy toprawda!!!

czy toprawda ze jak sie troszke dokarmia noworodka mm to juz nic z karmienia pii

Polecane posty

Gość czy toprawda!!!

tak bymchciala karmic tylko piersia ale on ciagle glodny :(jak zwieksztc pokarm pomozcie mamy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co nigdzie nie ma
jak najczęściej przystawiać do piersi a dodatkowo próbować odciągać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goya 35,.,.
Niestety tak najczęściej jest ,ze jak dokarmiamy dziecko mm to pokarm nam zanika. Aby zwiększyc laktacje trzeba pic duzo płynów i przystawiac maluszka jak najczesciej do piersi poniewaz stymulacja brodawek wzmaga laktacje.I spokojnie.......bardzo ważny jest spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przystawiać przystawiać i jeszcze raz przystawiać. między karmieniami odciągać mleko, robić ciepłe okłady na piersi. i powinno go być więcej. a co do pyt tytułowego - nie prawda. ja podawałam butelkę (mały źle chwytał brodawki i je ranił, więc jak było tragicznie to odciągałam i jadl z butelki, później sie nauczył i nie było już problemu) a mały pięknie jadł z piersi do 11 miesiąca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość owca z zabowca
i jak najczesciej babelka przystawiaj do piersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie - przystawiac jak najczesciej !!! jak zaczniesz dawac butelke to nic z rozkrecania laktacji. Ja osobiscie podaje mieszanke na noc ale mam juz unormowana laktacje wiec moge sobie pozwolic na nocne odstawienie od piersi. Chociaz i tak dokarmiam w nocy piersia jak mi sie nie chce wstawac i robic mieszanki. W dzien jest caly czas na piersi. Z noworodkiem nie odwazylabym sie namieszane karmienia bo to oznacza koniec z piersia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sunny Buterflaj
Wszystko zalezy od osoby, teoretycznie tak jest ale w praktyce wygada to roznie. Ja dokarmialam jeden raz na noc od 5 tygodnia zycia i nie bylo problemu z piersia, karmilam do pol roku. Bylam bardzo zadowolona z takiego obrotu, wyspana usmiechnieta i chetna do rozrabiania z maluchem caly dzien. Pozniej sropniowo dostawal jedna butle wiecej i troche mniej piersi, ale laktacji mi to nie zmniejszylo osobiscie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja karmilam i piersi i mm a mleka mialam i tak sporo,odciagalam nawet gdy syn nie chcial,albo wylewalam albo przechowywalam,ale odciagalam by mleka miec wystarczajaco duzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×