Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

LadyLady24

pare kg w miesiąc

Polecane posty

Dziewczynki codziennie 1,5 litra wody, trochę ćw na trenażerku, rezygnacja ze słodyczy, czy w miesiąc zmniejsze tym sposobem trochę chociaż oponkę i sterczący brzuch???? Dopiero 2 dni piję i ćwiczę, ale powiedzcie to cokolwiek pomaga ta woda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodam, że cała reszta u mnie jest ok, pomimo ze całe cialo w ostatnim czasie mi się zmieniło, ale własnie nienawidze tego sterczącego brzucha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nananaaa
sama woda nie wystarczy , nie wiem jakie masz teraz nawyki zywieniowe, ale pewnie bedziesz musiala wyeliminowac pare rzeczy zeby schudnac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nananaaa
niestety z brzucha schodzi najwolniej, przynajmniej tak było w moim przypadku ;) to był mój największy kompleks, ale cieszę się ,że się już tego pozbyłam ;) tak więc się nie załamuj!tylko bierzsprawy w swoje ręce;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nananaaa
niestety z brzucha schodzi najwolniej, przynajmniej tak było w moim przypadku ;) to był mój największy kompleks, ale cieszę się ,że się już tego pozbyłam ;) tak więc się nie załamuj!tylko bierzsprawy w swoje ręce;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczerze, to mało ćwiczyłam , bardziej skupiłam się na diecie;) jedynie codziennie po sniadaniu szlam na polgodzinny spacer(szybki)w ciągu około dwóch miesięcy schudłam 10 kg, teraz ważę 53. więc schudłam na całym ciele, niestety najpierw zaczynałam chudnąć na nogach dopiero potem na brzuchu co mnie trochę deprymowało. to ja, nananaaa tylko pisze z mojego konta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm wklaśnie ja z kolei nie bardzo wiem, jaką sobie dietę ustalić, czy np. przestawić sie na same owoce i warzywa czy inaczej, po prostu nie umiem sobie dobrac produktów. Spacer hhmm oki, ale ciekawe czy trenażerem tez trochę zejdzie.... Właśnie najgorzej ja sie też obawiam, że schudnę z calego ciała a ten okropny brzuch zostanie. . . . czyli tam gdzie mi najbardziej zależy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a6w jest ponoc dobre na bruszek :) ponadto brzuszki i hula hop jest ponoc dobre i na boczki i na brzuszek :) osobiście robiłam brzuszki, rezultaty zauważyłam po ok 2 tygodniach, robiłam 50 rano i 50 wieczorem. Tylko tyle że ja mam brzuch jak słoń w ostatnim miesiącu ciąży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszynka właśnie ja tak się zastanawiam co tu zrobić, za miesiąc mam wesele i teraz przez to wszystko nie wiem jaką sukienkę kupić, bo brzuch sterczy. Koleżanka jak była w 6 m-cu ciąży to taki miała (jak na ciąże to malutki) no ale nie chce zeby mi to tak sterczało. I to jest właśnie najgorsze, że osadzilo mi się na tej oponie i brzuchu i tyle :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poza tym mój znajomy salon odnowy do którego chodziłam przed ślubem zeby trochę skórę poprawić i jej wygląd, przysyła mi co jakiś czas na maila info na temat promocji i akurat jest takie cos ze na pażdziernik są uruchomione zabiegi masażu podciśnieniowego, czyli jednym slowem odsysanie tłuszczu bezinwazyjne, tylko nie wiem waham się i boję się sprobować, ale moze to bym moj ratunek teraz.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×