Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Alergiczka :(

Silna alergia u matki a kamienie piersią

Polecane posty

Gość Alergiczka :(

Dziewczyny, czy któraś z Was jest alergiczką, a mimo to karmiła piersią? Mam bardzo silną alergię na roztocza. Nasila się ona w okresie jesienno-zimowym. Objawia się ona silnym katarem, kaszlem duszącym i "świszczeniem" w oskrzelach. Mam 7-dniową córeczkę, którą bardzo chcę karmić piersią. Przy okazji wizyty pediatry wspomniałam, że biorę leki i ku mojemu zdziwieniu dowiedziałam się, że nie można :( Lekarka twierdzi, że dziecko uodparnia się na histaminę, dlatego absolutnie nie mogę brać leków antyalergicznych. Czy to prawda? Nie chce mi się wierzyć, że mamy z silnymi alergiami nie mogą karmić? Wcześniej w ciąży pytałam o to samo alergologa i nic na ten temat nie wspomniał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolipoppp
na co masz ta alergie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alergiczka :(
na roztocza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Usłyszałam to samo od mojego internisty. Mam alergię na pyłki wielu roślin i w marcu zaczął się koszmar. Miałam też inny problem z karmieniem, wszystko się nałożyło i w rezultacie zrezygnowałam, ale pokarmiłam prawie te zalecane 4miesiące. Może skonsultuj się z innym lekarzem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alllllergiooooooosssss
ja mam bardzo silna alergie na pyłki i akurat na wiosne urodzilam , zarowno w szpitalu , jak i pediatra , pozwolili brac leki zawierajace loratadynę, te z cetyryzyna np zyrtec odpadaja . skonsultuj sie z innym lekarzem i karm jesli mozesz . ja karmie do teraz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×