Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oijhgggggggggggggg

Gdzie umiejcowić psa?

Polecane posty

Gość oijhgggggggggggggg

Mam problem-otóż mamy beagla w mieszkaniu.Niedawno się wprowadziliśmy i pies śpi w pokoju córki w starym fotelu.Córka skarży się że pies gryzie rzeczy,w nocy chodzi po pokoju wchodzi na łóżko i śpi tam gdy jej nie ma że fotel obrzydza pomieszczenie itp. Niedawno kupiliśmy dywan ,kanapę córcę i wszystko jest w sierści córka się skarży że ubrania tez są w sierści i wszyscy się z niej śmieją w szkole .Co robić ? Mąż jest nieugięty w tej kwestii uważa że powinien tam spać i córka nie powinna dyskutować.Gdzie go umiejscowić ? Mamy 3 pokoje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oijhgggggggggggggg
* umiejscowić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oijhgggggggggggggg
up up up up up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfghjkl
jak to gdzie umiejscowić ,przy budzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ndkjfirejfeir
Może jakiś przedpokój?? I pies nie powinien sypiać w fotelu, łóżku itp. Nawet na nie wchodzić- kwestia hierarchii w stadzie. Jestem wyżej to znaczy dla psa mogę więcej. Trzeba zganiać i zabraniać mu wchodzić. Do upadłego aż się nauczy. Warto pomyśleć o jakimś posłaniu dla psa- żeby, miał własny kąt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proszek do srania
a jak córunia chciała pieska to co zapewniała? bede sprzatac,chodzic z nim karmic itd teraz niech gówniara nie narzeka pies to nie zabawka i wiadomo ze brudzi leni sie i obgryza przedmioty was powinno sie "umiejscowić" a nie psa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kupcie mu legowisko
i niech śpi w nim w przedpokoju, chociaż jak pies jest nauczony spać po łóżkach to będzie ciężko :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×