Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fiutkowy987

Same negatywy

Polecane posty

Gość fiutkowy987

Czytając wypowiedzi w tym dziale, to sami negatywcy(ki), a gdzie wasze pozytywne myślenie? Myśli i główne przekonania powodują taką sytuację w której się znajdujecie. Zmiana myślenia pozbawi was problemów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no pewnie że .....
gdyby to było takie proste jak mówisz i zależało tylko od zmiany sposobu myślaenia życie byłoby piękne... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pewnie rozwód. jest naszą porażka że nie potrafiliśmy się dogadać.Pójść na jakieś ustępstwa, nasza duma, Wybaczenie zdrady.itd . Zaakcentowanie drugiej strony jej złych i dobrych stron. Nowe życie po rozwodzie, okaleczone przednimi związkiem jest stanem pewną nieufnością.I obojętnie jak byśmy się starali będziemy mieli skazę. Pisze to jedynie bo jestem na początku tej drogi. są to jedynie moje przemyślenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna, młoda wdowa
Ależ ja jestem optymistką i o dziwo to forum mnie w tym utwierdza. Czytając o problemach z jakimi borykają się inni w podobnej do mojej sytuacji, wiem czego unikać. Mam 2 dzieci a właściwie młodzieży, dom, pracę i spokojną egzystencję. Z rodzicami nie mam problemów, z teściami również, nie szukam na siłę kandydata na męża, ale też nie stronię od zawierania znajomości. Jak dotąd tylko jeden z pan - rozwodnik z dwójką dzieci mnie zainteresował. Spotykamy się od 3 lat i niech tak zostanie. Może za następne 3 lata będę gotowa zamieszkać z nim? Kto wie... Na razie czuję się w tym przyjacielskim związku wspaniale, on chyba również, nasze dzieci sporo czasu spędzają z nami, ale nie dlatego, że muszą - one to po prostu lubią. Każde z nas tworzy swój odrębny dom, oparty na własnych zasadach, ale te domy zazębiają się - każde z nas ma swoje miejsce i czuje się swobodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×