Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość angela.......

zabawki

Polecane posty

Gość smarkacz po czterdziestce
mamy te zabawki , fajna sprawa ...polecam , mojej się podoba , przy tej nakładce to trzeba troszkę żelu ale nie za wiele tylko tyle żeby wejść , przy większej ilości żelu nakładka zsuwa się z fiutka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angela.......
A co lesze ? Hmmm grosze to kosztuje wiec moze kupimy to i to;] polecasz cos jeszcze? a od zelu lepsza zwykla oliwka;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smarkacz po czterdziestce
polecam i to i to , zależy od ciebie na co masz ochotę , nakładka wydłuża i pogrubia , nasadka wibruje i stymuluje łechtaczkę ...to naprawdę zależy od Ciebie co Cię bardziej podnieca i co ci da większą przyjemność ...jeśli masz orgazm łechtaczkowy to nasadka będzie lepsza , bo przy odpowiedniej pozycji będziesz mieć mega odjazd , jeśli pochwowy to nakładka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smarkacz po czterdziestce
a i jeśli chodzi o te oliwki czy żele to np. moja ma po oliwce pieczenie po żelu nie więc to też indywidualna sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angela.......
hihi to chyba skusimy sie na oba;] zawsze to cos nowego;] ja wole oliwke bo sie nie klei tak jak durex bleeee, nie wiem jak unimil . Hmmm natknelam sie jeszcze na cos takiego; http://allegro.pl/nowoczesny-wibrator-we-vibe-feromony-aukcja-bcm-i1838649028.html ? durex cos podobnego chyba ma . A te nakladk co miales byly jednorazowe czy wiecej razy mozna uzywac ?;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smarkacz po czterdziestce
nakładki są wielokrotnego użytku ....ja w nich mało co czuję bo są grube to nie zwykła cieniutka gumka , ale tobie będzie dobrze ;) i o to chodzi ty będziesz zadowolona a twój men dojdzie bez nakładki ... Tych wynalazków jest tyle że głowa boli , nie rozpędzaj się za szybko zostaw coś na kiedyś jak ci sie to znudzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angela.......
No wlasnie patrze na all i wybor jest ogromny. Aha czyli nakladki dla faceta to jak sex w gumie ? A co sadzisz o grach erotycznych dla dwojga? heh sory za ta ilosc pytan;] ale nik sugeruje ze masz wiesze pojece o tym niz ja;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smarkacz po czterdziestce
no fakt starszawy już jestem bo to już cztery dychy za mną , ekspertem zaś też taki nie jestem , pisze tylko o tym co akurat sprawdziliśmy . Nakładka jak pisałem jest gruba tutaj raczej dla twojego mężczyzny zbyt wielu doznań nie będzie , mało co czuć przez nie , ale za to przynajmniej u mnie jest frajda jak widzę moją kobietę jaką ma przyjemność i to też daje niezłego powera . Gry erotyczne to dla mnie biała plama , nie testowałem , z młodości to tyko gra w butelkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angela.......
Butelke znam ale to raczej dla wiekszej liczby os. zreszta teraz juz w to nie gra nikt, Teraz to 'sloneczko' J jest modne wsrod dzieciakow, Lat mam troche mniej a testowalisy raczej standardowo kulki wibrator zele..... wiec ja raczej nic nie doradze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smarkacz po czterdziestce
widzę że lubisz zabawę , wszystko o czym piszemy ma sprawić Tobie przyjemność no i też twojemu mężczyźnie w jakimś stopniu . A co powiesz o takiej zabawce http://allegro.pl/fantasty-pussy-ass-dziewczeca-pochwa-film-i1838647627.html Skoro masz mieć dobrze i chcesz wprowadzać coś nowego to może i to ... żel lub oliwka do tego i jest ..... suuuuper Kupuj co trzeba i nie pytaj , to naprawdę nie jest takie drogie jak piszesz a daje dużo frajdy i urozmaica ... :) hej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×