Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość taka draka nijaka

Prosze o pomoc!!!

Polecane posty

Gość rogi doprawiam uwaga!!!!!
dobry prawnik strasznie wysoko sie cenisz. w moim miescie prawnik wzial 1000zl i wygral. a sprawa byla skomplikowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka draka nijaka
Na poczatku byl cudowny i dobry dla mnie. Mowil ze chce zmienic swoje zycie, ze chce miec rodzine itd. On sam pochodzi z dobrej rodziny a nie z jakiejs patologii a z ta proba zabojstwa to moim zdaniem go wrobili, a widzialam wszystkie papiery z tej sprawy. Poza tym ludzka rzecza jest bladzic. A dziecko mam kochane takie, jakby nie bylo jego to nie bylo by tym dzieckiem. Dla mnie temat nie ppodlega dyskusji gdy patrze na moje malenstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka draka nijaka
Jestem naiwna i to bardzo, ale to nie zbrodnia. Nie narzekam na swoj los, bo jestem szczesliwa. Szukam tylko prawnika ktory wezmie te sprawe. To tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka draka nijaka
Dobry prawniku, stac mnie. Jakby mnie nie bylo stac to bym nie szukala prawnika, tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobry prawnik z Wrocławia
Już zaczynamy mieć jasność. On nie pochodzi z patologicznej rodziny. Więc pewnie ty pochodzisz - wszak żyłaś z nim bez ślubu 4 lata. A jak zaszłaś w ciążę to odeszłaś. Truudna sprawa. Truuudna. Jeśli weźmie adwokata lepszego ode mnie to może odebrać ci dziecko... Trudno. I drogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foka100100
haha,z dobrego prawnika z Wroclawia jest taki prawnik autorko,jak z ciebie dziewica:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka draka nijaka
Tez tak sadze. I nie pochodze z patologicznej rodziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobry prawnik z Wrocławia
A jesteś dziewicą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobry prawnik z Wrocławia
Bo to by ułatwiło sprawę. Baaardzo ułatwiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rogi doprawiam uwaga!!!!!
skoro go wrobili i sie nie wybronil... ehhh ten prawnik z wroclawia to chyba jakis nowicjiusz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katiapoolspa
Autorko nie sluchaj dobrego prawnika bo on obok prawa to nawet nie lezal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katiapoolspa
poszkaj w swoim miescie Centrum Pomocy Praw Kobiet albo podobnej instytucji. Oni maja naprawde bardzo dobrych prawnikow, zwlaszcza w takich tematach. Jezeli chcesz isc do innego - to do tej instytucji idz choc po porade - niech ci powiedza jaki to jest stopien trudnosci sprawy, bedziesz miala jakis swiatopoglad. I wtedy ew poszukasz innego prawnika. Ale ja placilam prawnikowi, mialo byc 1000 potem zazyczyl sobie jeszcze 1000. I wtedy poszlam wlasnie do Centrum Pomocy Praw Kobiet - okazalo sie ze sprawa nie byla taka ciezka jak przedstawial to prawnik platny. I wywalczylam odebranie praw rodzicielskich na pierwszej rozprawie. powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka draka nijaka
He he he! Trafna uwaga! czy ktos moze mi pomoc ppolecajac dobrego prawnika? A do doprawiacza rogow, on mial scysje z wysoko postawionym policjantem ktory pierwszy do niego strzelal. Moj ex wykrecil mu bron i dowalili mu usilowanie zabojstwa. A bronil go ten znany adwokat co byl w rzadzie, w sld, zapomnialam nazwiska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rogi doprawiam uwaga!!!!!
autorko, czyli odsiedzial te 10lat wyroku tak? znajdz w necie prawnika, umow sie na wizyte. to bedzie prostrze niz szukanie na kafeterii;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka draka nijaka
Katiapoolspa! dziekuje!!! Juz patrze za Centrum Pomocy Praw Kobiet. Milego dnnia Ci zycze. dzieki raz jeszcze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobry prawnik z Wrocławia
To ja już sobie pójdę. Faktycznie jestem młodym prawnikiem. Właśnie piszę pracę licencjacką p.t: "JAKĄ MENDĄ MOŻE BYĆ KOBIETA" Dziękuję za pomoc. Ukłony i polecam się na przyszłość. Dobry prawnik z Wrocławia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka draka nijaka
Juz patrzylam. Biuro jest kolo mojej pracy. Super. W poniedzialek sie umowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katiapoolspa
nie ma sprawy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobry prawnik z Wrocławia
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katiapoolspa
a ile dziecko ma? bo tatus ma czas do konca 3 roku zycia na przypomnienie sobie ze jest tatusiem i na testy dna - tak mi mowila prawniczka z tego centrum - potem musztarda po obiedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobry prawnik z Wrocławia
Stawiam tezę: katiapoolspa TO MĘŻCZYZNA! Pierdoli bez sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka draka nijaka nie podnieca
A guzik prawda! Do sądu ojciec może złożyć wniosek o ustalenie ojcostwa do pół roku- od urodzenia się dziecka lub momentu, w którym dowiedział się o dziecku. Ale do prokuratora może iść w każdej chwili i prokurator może wszcząć postępowanie nawet jak dziecko będzie miało lat 50. Nie można tylko nic zrobić po śmierci dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agassi
ja w razie wszelkich watpliwosci prawnych, porad a nawet spraw ktore che wytoczyc zawsze dzwonie do artura zbrońa - na prawde konkretnego prawnika z wroclawia. Oto numer ;) +48 607 107 245

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×