Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zielona Łąka

AP EDUKACJA KRAKÓW - OPINIE

Polecane posty

Gość gość
Witam. czy orientuje się ktoś czy opiekun grupy może mi usprawiedliwić nieobecność na jednym zjeździe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ap edukacja Kraków TUK-nie polecam chyba ze ktoś lubi psuć sobie nerwy.Porazka jakich mało rozumiem ze jest to szkoła zaoczna itp ale to co tam sie dzieje przekracza wszelkie granice: 1.przy zapisywaniu się do szkoły pytałam gdzie odbywają się zajęcia powiedzieli mi że na szewskiej a wywalili nas na drugi koniec krk ok jeszcze mozna przezyc 2.praciwnia niewyposazona w najbardziej istotne produkty ktore nie kosztuja majatku,przeterminowane maseczji henny itp o braku zmywacza nie wspomne... 3.wieczny problem z zajeciami bo sekretariat nie wie kiedy pojawia sie plany zajec jak juz sa to wykladowca ma inny sluchacze inny wychodzi na to ze dwia przedmioty w jednym czasie 4.plany zajec dodawane dzien przed ich rozpoczeciem 5.domaganie sie pieniedzy za wszystko karne odsetki ponoc zniesione nadal widnieja na wirtualnym dziekanacie 6.problem z porozumieniem sie z kobietami w sekretariacie nigdy nic nie wiedza bo Pani Dyrektor im nie powiedziala 7.zle wypisywane zaswiadczenia np do krusu zusu itp 8.egzaminy panstwowe oczywiscie platne przy zapisie o tym nie informuja Ogolem mozna by tak pisac i ppisac.osobiscie nie polecam 2 lata stracone i niczego sie nie nauczylam...szkoda czasu i pieniedzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja i wszyscy koledzy z mojej grupy szczerze nie polecamy! To zdziercy- nie interesuje ich słuchacz absolutnie, gdy sam nie pójdziesz i się nie dowiesz to nikt cię o niczym nie poinformuje. Za to nigdy nie zapominają wyslać sms-a o zbliżającym się terminie płatności... A to co zrobili z egzaminami zawodowymi to już szczyt... Sam musiałem ustalać wszystko w OKE i miało być za darmo a teraz szkoła przejęła to na siebie i żądają za każdą z 3 kwalifikacji 150 zł! Ta szkoła to tragedia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
AP najgorsze szkolenia na jakich byłam 3 dni szkolenia w Katowicach. Pani wykładowczyni dała nam pendriva i komputer i powiedziała "ja mam dużo materiałów to sobie przeszukajcie i zgrajcie co wam potrzeba", a z 20 godzin które miały być było z 10 na których słuchaliśmy o jej diecie i dziecku. masakra NIE POLECAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
AP Edukacja to bardzo fajna szkoła! Mają ciekawe kierunki, których nie znajdziesz w ofercie innych szkół policealnych. Ja ogólnie jestem bardzo zadowolona, że dokonałam takiego wyboru. Tutaj trochę informacji, jakby ktoś chciał: http://study4u.eu/uczelnia/389-ap-edukacja Pozdr! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
www.gowork.pl/opinie_czytaj,407475?utm_source

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KrólowaNikki
Zdecydowanie odradzam i nie polecam. !! Zapisałam się tam na kwalifikacyjny kurs zawodowy związany z drukarstwem, od początku nie było wiadomo ile jest osób, cały czas Panie w sekretariacie mówiły, że nie wiadomo rekrutacja jest dalej otwarta. Wrzucili wiele różnych osób z różnych kierunków do jednej klasy. Chodziliśmy na ogólne nauczania które są dla wszystkich. Także myślałam że będzie w porządku. Nakazali płacić 250zł za miesiąc. Tłumacząc że taka stawka jest odpowiednia, poniważ ludzie pracują i najlepiej jak stawka się nie zmienia. Także poniekąd płaciliśmy za następny semestr. Czyli już za zajęcia specjalistyczne. Bo trzeba przecież wszystko już opłacić, nauczycieli i sprzęt. Po 5 zajęciach. (1250zł) okazałą się że w całej tej dezinformacji. Nikt się nie zapisał. Chodziłam przez 2,5 mesiąca na zajęcia płacąc za dalszą naukę będąc jedyna na własnym kierunku!!!! I tak miało wiele osób które chodziło do tej klasy. Po informowali mnie że nie otworzą kierunku bo nie ma osób i jeśli chce się dalej uczyć to w takim razie moge jeździć do Katowic. Wiele osób pisało zażalenia, rozmawaiło dyrektorką. Nic to nie dało. Miałyśmy z taką koleżanką coś działać w tej materii aby ich gdzieś zgłosić, spotkała się z gościem od spraw konsumenta. Jednak z czasem straciłyśmy kontakt podejrzewam że nie chciała już sobie psuć krwi na to. Zostałam potwornie oszukana przez AP EDUKACJA. Przestrzegam wszystkich!! to było w roku 2013

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lambretta5
Ja jestem zadowolona ze szkoly ap edukacje. Juz przy zapisie Panie w sekretariacie poinformowaly mnie zebym dokladnie sie zapoznala z regulaminem ktory podpisuje i dostaje drugi egzemplarz dla siebie. Tam sa opisane wszystkie oplaty jakie szkola pobiera lacznie z kosztami egzaminow OKE.Jak ktos nie czyta to potem zwala wine na ap.W sekretariacie nawet jak Panie czegos nie wiedza to w tym samym dniu dostaje tel z inf zwrotna. Koncze drugi rok rachunkowosci w Krakowie i place tyloo za sesje,wiec kieeunek jest darmowy jak obiecali. Jak mam problem tu umawiam sie na dyzur do Dyrektora i faktycznie przyjmuje co tydzien.Ludzie czytajcie co podpisujecie i pytajcie jak nie wiecie a nie siejcie plot .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dafoe
AP Edukacja to żenująca szkółka szukająca naiwnych frajerów, stanowczo odradzam. Poziom zerowy, sekretariat zastraszony przez znerwicowaną dyrektorkę, chaos i bajzel organizacyjny. Lepiej omijać tę szkółkę szerokim łukiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoła bardzo fajna na dobrym poziomie polecam, wykładowcy dobrze tłumaczą sekretariat zorganizowany. Podziały godzin otrzymujemy od razu na cały semestr, jak chodzi o materiały do wykonywania zabiegów to zawsze wszystko mamy dostępne na pracowniach. Jeszcze raz polecam !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ap Edukacja. Mój syn się tam zapisał ale zrezygnował po pierwszym semestrze bo wolał studia a Ci chcieli na nim wymusić zapłatę za całe dwa lata kształcenia bo ''podpisał taki regulamin''. Ludzie nie dajcie się naciągnąć!! Płacenie za usługę z jakiej się nie korzysta nie jest zgodnie z Polskim prawem nawet jeśli podpisaliśmy taki regulamin. Pisze to żeby się ktoś nie dała naciągnąć!! Ostrzegam omijajcie tą szkołę. Zgłoś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basiawo
najgorsza szkoła w Krakowie.... bajzel na kółkach i naciagaja na kase jak się tylko da.... oczywiście i tak chcesz czy nie chcesz musisz dopłacać bo inaczej nie dostaniesz dokumentów... nie polecam powinni to zamknąć a ci co tam brali wyplate powinni sprzatac ulice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teraz intensywnie się reklamują na fejsbuku i kasują każdy negatywny komentarz na swój temat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie, trzymajcie się z dala od tej edukacyjnej atrapy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krakers132
szukam osób oszukanych przez ap edukacja, którym nie wypłacono zaległego czesnego, po zmianie nazwy szkoły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przestrzegam przed ap edukacją - teraz zmieniła nazwę na atut ale nie dajcie się nabrać to ta sama szkoła i ci sami ludzie. nie zapisujcie się! Atut to ap edukacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak można być tak bezczelnym, żeby pod zmienionym szyldem serwować to samo badziewie?! Czy ludzie naprawdę są tacy naiwni?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odradzam stanowczo także EDUKACJA 4U w Krakowie -Za wyłudzanie pieniędzy, za to że nie potrafią uczyć, za to, że nie stosują się do podanego programu nauczania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×