Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Marlenka_Kraków

zakup pieczątki

Polecane posty

Gość Marlenka_Kraków

witam, zna ktoś sprawdzony sklep on-line, w którym mogłabym kupić pieczątkę firmową? Zaletą takich sklepów jest to, że wychodzi taniej, a poza tym można na spokojnie przejrzeć całą ofertę. Jednak zależy mi jedynie na sprawdzonym sklepie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aureliuszek6767
ja zawsze zamawiam na http://www.amb.net.pl/ i jestem ogromnie zadowolona :) poza tym strona prezentuje się ładnie i można sobie łatwo sprawdzić wszystkie dostępne możliwości wykonania pieczątek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem najtaniej mają w Stampler, pieczątki już od 8 zł. Jest tam duży wybór pieczątek, jak datowniki, numeratory, drukarenki, a także gumki do pieczątek, tusze do pieczątek, itp 

Ja już z stamtąd wiele razy zamawiałem i wszystko było w porządku, szybka przesyłka i składanie zamówienia 

 

Kontakt

Stampler.pl 

ul. Szafirowa 8 

31-232 Kraków 

Infolinia: 600 089 340 (7:00-16:00)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mąż zamawiał ze strony cezarszczecin.pl i był bardzo zadowolony. Pieczątka trwała, niebrudząca, zamówienie też terminowe, więc wszystko jak najbardziej na plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiss

Jestescie powaleni? Temat gdzie kupić pieczątkę? W każdym mieście jest pełno punktów, ceny podobne.
Może załóżcie temat gdzie kupić dobrej jakości pudełko zapałek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna33

Pieczątki, wizytówki, wydruki- tylko w Kordes! Korzystam z ich usług od dawna, rzetelna firma. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nagrawski Damian

Dla naszej firmy pieczątki robili institutkariteparis.pl mamy cztery i jeszcze dostaliśmy rabat, oferta ciekawie zbudowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamawiałam dla firmy akcesoria biurowe ze stempleks.pl, mają dobre ceny i dobrą jakość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×