Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

berbusia

********* 7 miesieczne niemowle placze gdy ja wychodzę z pokoju *****

Polecane posty

nawet jak wychodzę na chwileczkę, np. do toalety, a ona zostaje chwilkęsama, to zaczyna histerycznie płakać. zaczęło się ok tygodnia temu i jest tak za kazdym razem - ktoś musi byc caly czas obok albo w zasięgu wzroku, nie moze zostac ani na chwilunię sama, bo od razu płacz... dzieci w tym wieku tak mają???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja.....
to się nazywa lęk separacyjny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj tez tak ma czesto.tyle,ze od razu nie płacze tak mocno.ale jak ktos nas odwiedzi i ja wyjde z pokoju i on zostaje sam z gosciem,to wtedy szuka mnie panicznie wzrokiem i wtedy placze jak nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gadatliwa..
a jak wracasz to się uspokaja?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak to podobno normalne . wkracza dziecko w wiek swiadomosci ponoc wlasnie kolo 8 mc. jesli dziecko caly czas bylo z toba i jest z lekka rozpuszczone to bedzie plakalo za kazdym razem jak znikniesz mu z pola widzenia.szczerze nie wiem co sie robi wtedy. moj maly wlasnie skonczyl 7 mc i boje sie bardzo tego okresu tmbardziej ze do zlobka chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama_89
Moje dziecko niestety też właśnie przechodzi przez ten etap- nazywane jest to kryzysem ósmego miesiąca- poczytaj sobie o tym tylko się nie przeraź. A i do jednej z poprzedniczek- nie zauważyłam żeby moje dziecko było rozpieszczone a mimo to płacze jak zniknę mu z pola widzenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety u nas nie minęło do dziś (10 miesięcy), z drugiej strony Mały tak zapiernicza że i tak bym go samego w pokoju nie zostawiła...bo gdzie nie dojdzie na nogach to doraczkuje, wspina się i i kocha szuflady....(mieszkamy jak menele, szuflady pozaklejane taśmami....)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama Wiktorii.....
moja również tak reagowała co gorsza nawet teraz wszędzie musi iść ze mna bo inaczej się złości a ma latka skończone, można czasem zwariować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tym rozpieszczeniem to moze zle ujelam. Chodzi mi o to ze niektore matki spia zod urodzenia z dzieckie, 24 h na dobę spędzają z nim czas i w gole do tego czasu nie spuszczaj dziecka z oka.Dlatego wydaje mi sie ze takie dzieci gorzej znosza ten okres, ale moge sie mylic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze wlasnie czytam o tym kryzysie 8mc i chyba moje dziecie tez zaczyna wchodzic w ten etap. wlasnie jest taki marudny i spi w roznych godzinach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość D.BillI
daj linka gmaja, bom leniwa dziś;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×