Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szarlotka bez pieczenia

PROBLEM Z KUCHENKĄ - POMOCY !!

Polecane posty

Gość szarlotka bez pieczenia

Hej :) mam super przepis na szarlotkę, do której nie potrzeba piec ciasta bo wsypuje się składniki i ona "sama się robi" mam tylko problem bo posiadam kuchenkę MASTERCOOK DYNAMIC a w niej piekarnik na gaz... i teraz nie mam pojęcia jak ustawić tam temperaturę 180 stopni skoro na pokrętle mam tylko cyfry 1, 2 i 3 pomocyyyyyy :( p.s nie mam instrukcji obsługi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkongs
jesli masz kuchenke na gaz ,to i tak spalisz ciasto od dolu ps i to ciasto jest wstretne ludzie lapia sie na byle gowno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzik jest dziki
z koro szarlotka jest bez pieczenia po co ci piekarnik? ha ha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozumiem że w proszku
To ciasto z proszku? Bo nie rozumiem. W piekarniku gazowym nigdy nie wiem jaką temp. ustawić, mam taką strasznie starą kuchenkę u babci i tam piekę szarlotkę (tradycyjną, na kruchym spodzie) ustawiając piekarnik na 6 w skali chyba do 9. Po ok. 40 minutach wyłączam gaz i zostawiam ciasto na jakieś 15 minut w piekarniku i ono "dochodzi".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szarlotka bez pieczenia
nie z proszku :) tu macie przepis : http://mojewypieki.blox.pl/2010/09/Szarlotka-sypana.html ale wiecie co ? bo tak sobie myślę - mam jeszcze taki piekarnik halogenowy [z ustawieniem czasu i temperatury] , jak myślicie w nim można by było ? wygląda mniej więcej tak: http://allegro.pl/praktyczny-piekarnik-kombiwar-halogenowy-nowosc-i1832632596.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oijaskjxlj
dziwna ta szarlotka :O ale czemu mówisz, ze ona jest bez pieczenia?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkongs
wlasnie o tej szarlotce mowa na obrazku wszystko ladnie wyglada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szarlotka bez pieczenia
WKONGS - koleżanka wczoraj zrobiła i uwierz mi , ze była pyszna - próbowałam :D i wyglądała tak cudnie również w rzeczywistości :) nie tylko na zdjęciu więc jak nie robiłaś to czemu się upierasz ? :O :P oijaskjxlj - źle się wyraziłam chodziło mi o to, że nie trzeba nic zagniatać, ucierać itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szarlotka bez pieczenia
poza tym to nie temat o tym czy jest to dobre ciasto czy nie i nikogo nie zmuszam do jego robienia pytałam tylko o to jak ustawić temperaturę i/lub czy nada się piekarnik halogenowy do tego.. więc nie wiem czemu robicie problemy z tego, o co nie pytałam :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LzW..
ludziom gówno zapakować w ładny papierek i też będzie smakowało zgadzam się z powyższą opinią, ta pseudo szarlotka jest niesmaczna, a nawet koło szarlotki nie leżała szkoda piekarnika na taką chałę SMACZNEGO :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie możeeee być
wlasnie przed chilwa zastanawialam sie tez nad tym:P I tez nie znam odpwoeidzi. Piekarnik mam z liczbami...:O Moze masz instrukcje obslugi piekarnika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bez nazwy..
Znam tą stronę z przepisami i też często z niej korzystam. :) A w temacie się nie wypowiem, bo mam piekarnik elektryczny i na gazowych się nie znam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szarlotka bez pieczenia
no właśnie niestety nie mam instrukcji i nawet w internecie znaleźć nie mogę :( LzW.. [czyli wkongs] na prawdę daruj sobie :D :D czemu jesteś taka uparta ? robiłaś to ? próbowałaś ? bo ja tak i była pyszna więc nie szczekaj tylko spróbuj i dopiero potem komentuj :) z łaski swojej oczywiście :D dobra koniec tematu bo już mnie to nudzi :O dziękuję ślicznie tym, co starali się pomóc 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×