Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jjujgyuyuukjk

wprowadzam nowy rozmiar 36-40:D

Polecane posty

Gość tak niestety jest
matko :O to znaczy ze na takie osoby wejda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdzisiek
nie rozumiem o co wam łazi ta bluzka się pewnie rozciąga nie wiecie że istnieje takie coś jak rozmiar uniwersalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjujgyuyuukjk
rozmiar uni to 38 ja noszę 36 w 38 wyglądam jak we worze:P osoba nosząca 38 nie zmieści się w 36, tym bardziej 40:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak niestety jest
38 nie jest rozmiarem uni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjujgyuyuukjk
a jaki jest ROZMIAR UNI??????? najwięcej mamy ludzi w rozmiarze 36-38 dlatego 38 jeat rozmiarem uni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmm a moze
Może góra jest 36, a dół 40??? sama mam góre szczuplejsza niz dół. Ale u mnie to wyglada tak, ze na gorze mam 38, a na dole 40:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nosze rozmiar 40
ja noszę Lki (40) i wchodzę spokojnie w te uniwersalne rozmiary. Jak np. bluzka jest bezrozmiaru, że uniwersalna spokojnie w nie wchodze i wcale nie sa za male.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdzisiek
"dlatego 38 jeat rozmiarem uni" pierdolnij się kurwa w pusty łeb rozmiar uniwersalny oznacza że pasuje na 34 i na 44

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjujgyuyuukjk
ok ale to się zaznacza góra 36 dól 40 zeby było wiadomo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak niestety jest
rozmiar uni nie jest zadnym rozmiarem, o to wlasnie chodzi. na pewno nie jest to 38

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjujgyuyuukjk
nie ma takich materiałów które pasują na 36 i 40 no bez przesady nie mówię, że ktoś noszący 40 jest wielki, jest normalny ale nie ma czegoś takiego jak rozmiar 36-40 można reklamować ciuchy jako 36-38 ale nie jako 36-40

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak niestety jest
zreszta ciuchy uni zobacz jakie sa, z reguly sa to luzne bluzki o fasonach takich ze moga sobie wisiec i beda dobrze wygladaly, albo moga byc bardziej obcisle i tez beda dobrze wygladaly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak niestety jest
zreszta rozmiar uni tez jest ograniczony, bo juz w uni raczej na powyzej 50 sie nie wejdzie, sorry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjujgyuyuukjk
no właśnie oglądałam i przymierzałam dzisiaj swetry ja noszę 36 i były za duże, a moja siostra ma 40 i były za małe:D dlatego się dziwię jak ktoś może pisać, że nosi rzeczy o takim rozmiarze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maaaałaaa mi
rzeczywiście coś śmiesznego:P jestem zaprawiona w allegro ale takie coś widzę pierwszy raz:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×