Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kuleeeeczkaaaaa

ROSSMANN KUPONY RABATOWE

Polecane posty

Gość mamama27
skąd to masz? w każdym rosmanie moge to zrealizować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ty, ale może napisz ludziom
o co chodzi, a nie wkleiłaś se zdjęcia i ani be ani me ani kukuryku! :o Handlujesz nimi czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafina bbb
mi wyskakuje błąd 404, żadnego kuponu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Podczytuje, podpytuje
trzeba zlikwidować spacje w podanych linkach i wszystko będzie jasne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te kupony się drukuje i albo wycina konkretny i daje pani kasjerce kod do zeskanowania, albo się go dyktuje, wówczas można kupować produkty ze zniżką. Dzięki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie drukuje ani nie wycina
tylko trzeba mieć oryginały, żeby baba na kasie zeskanowała je czytnikiem. :o Co za ściemę wciskasz. No i dziwne że nie ma o nich ŻADNEJ wzmianki na stronie Rossmanna. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie drukuje ani nie wycina
Jeśli się mylę to udowodnij? Daj link do jakiejś rzetelnej informacji z Rossmanna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie muszę Ci nic udowadniać, tłumaczę, jak to działa, skoro nie wiesz. :) Aby otrzymać kupony rabatowe wystarczy zalogować się na stronie rossnet, i w zakładkach "promocje" możesz sobie ściągnąć kupon - codziennie na coś innego. Co kiedy jest w promocji masz na ostatniej stronie gazetek Rossmanna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie drukuje ani nie wycina
A no masz rację. Sorry. Jakoś trudno mi było uwierzyć. No dobra, a jak ludzie się rzucają na te promocje to może być tak że idziesz do sklepu i nic już nie ma z tego co chcesz? Zdarzyło ci się to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liczba kuponów jest ograniczona, można ściągnąć jakąśtam liczbę, nie pamiętam, ile. Nie zdarzyło mi się nie dostać rabatu, choć jakoś szczególnie często z tego nie korzystam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie drukuje ani nie wycina
A dajesz po kilka za jednym razem, czy można wykorzystać tylko 1 kupon dziennie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość issannka
NIE TRZEBA MIEĆ ORYGINAŁÓW< WYSTARCZY SPISAĆ KOD I PODAĆ KASJERCE CIĄG CYFR!!! TERAZ JEST TAKA PROMOCJA W ROSSMANNIE, ŻE KASJERKI ROZDAJĄ KODY, A IM WIĘCEJ "ICH" KODÓW ZOSTANIE ZREALIZOWANYCH TYM WIĘKSZĄ MAJĄ SZANSĘ NA WYGRANIE NAGRODY DLA SIEBIE. jEŚLI KTOŚ CHCE WERSJĘ DO DRUKU, TO PISZCIE NA MAILA binghi@o2.pl , MOGĘ WYSŁAĆ PEŁNĄ LISTĘ. mOŻNA TEŻ PRZEPISAĆ I PODYKTOWAĆ KOD PRZY KASIE. DZIAŁA TO TAK, ŻE BIERZESZ PRODUKTY, KASJERKA NABIJA TOWARY, WPISUJE KOD --> RABAT JEST NALICZONY:) PONIŻEJ MOJE KODY, JEŚLI KTOŚ CHCE WERSJĘ DO DRUKU, TO PISZCIE NA MAILA BINGHI@O2.PL pozdrawiam Kup dowolne pieluchy Babydream Jumbo Pack, a chusteczki Babydream 80szt. zapas kupisz za 1zł (nie dot. chusteczek BOX) 9911854186684 Kup 6 słoiczków Babydream, za 2 najtańsze zapłacisz 1 zł 9911994186681 Kup dowolną odżywkę Isana, a dowolny szampon Isana 400 ml kupisz za 1 zł (nie dotyczy produktów w mini pojemnościach 20ml) KOD: 9912017186688 Kup dowolne 2 lakiery do włosów Isana, a za drugi zapłacisz tylko 1 zł KOD: 9911998186687 Kup dowolne mydło w płynie z dozownikiem Isana, a dowolny krem do rąk Isana kupisz za 1 zł KOD: 9912018186687 Kup 4 dowolne saszetki Winston dla kota 100g, a 4 kolejne kupisz za 1 zł KOD: 9911995186680 Kup 3 puszki Winston dla kota 400g, za najtańszą zapłacisz 1 zł KOD: 9912016186689 Kup 2 dowolne puszki Winston dla psa 400g, za trzecią zapłać 1 zł KOD: 9911999186686 Kup 4 dowolne przysmaki Winston dla psa 150g, za 4 kolejne zapłacisz 1 zł KOD: 9912001186687 Kup dowolny dezodorant Alterra, a dowolny żel pod prysznic Alterra kupisz za 1 zł (nie dotyczy produktów w pojemnościach 50ml) KOD: 9911996186689 Kup pastę do zębów Prokudent dla dzieci, a szczoteczkę do zębów Prokudent dla dzieci kupisz za 1 zł KOD: 9912015186680 Kup spray do nóg z kosodrzewiną Fusswohl, a sól do kąpieli stóp 450g kupisz za 1 zł KOD: 9912010186685 Kup dowolną płukankę do zębów Prokudent, a pastę do zębów Prokudent dla dorosłych kupisz za 1 zł (nie dotyczy produktów w pojemnościach 20ml i 50ml) KOD: 9912013186682 Kup płyn do kąpieli Wellness&Beauty, a żel pod prysznic Wellness&Beauty kupisz za 1 zł (nie dotyczy produktów w pojemnościach 50ml) KOD: 9912012186683 Kup żel do mycia twarzy Cerrus, a dowolny żel do golenia Cerrus kupisz za 1 zł KOD: 9912004186684 Kup papier toaletowy Aloutte 3warstwy 10 rolek, a Domol kostkę do WC Meeres Brise 40g kupisz za 1 zł KOD: 9912000186688 Kup Alouette rolkę kuchenną 3 warstwy 4 szt., a dowolny płyn do mycia naczyń Domol 0,5 litra kupisz za 1 zł KOD: 9912003186685 Kup opakowanie tabletek do zmywarki Domol 11w1, a drugie opakowanie tabletek kupisz za 2 zł KOD: 9912002186686 Kup ścinacz do zrogowaceń naskórka Fusswohl, a zapas ostrzy do ścinacza 10 szt. kupisz za 1 zł KOD: 9912011186684 Kup worki na śmieci marki Rubin, a ściereczkę do zmywania 2szt. Flink&Sauber kupisz za 1 zł KOD: 9912023186689 Kup duży obcinasz do paznokci ForYourBeauty, a zmywacz do paznokci Isana 250ml kupisz za 1 zł KOD: 9912024186688 Kup parasol Rossmann, a torbę na zakupy Ideenwelt kupisz za 1 zł KOD: 9912028186684 Kup dowolny krem Rival de Loop, a produkt do oczyszczania twarzy Rival de Loop kupisz za 1 zł KOD: 9912031186688 Kup dowolny proszek, płyn lub żel do prania Domol, a płyn do płukania Domol 1,5 kupisz za 1 zł KOD: 9912029186683 Kup 2 dowolne opakowania baterii Rubin, a za tańsze zapłacisz 1 zł KOD: 9912030186689 Kup dowolną wodę toaletową Cerrus 50ml, a deo spray Cerrus 150ml kupisz za 1 zł KOD: 9912025186687 Kup wodę perfumowaną Mel Merio 50ml, a deo spray Mel Merio 150ml kupisz za 1 zł KOD: 9912026186686 Kup krem do twarzy Synergen, a dowolny produkt do oczyszczania Synergen kupisz za 1 zł KOD: 9912027186685 Kup pędzel do pudru PREMIUM marki ForYourBeauty, a aplikator do cieni 5szt. ForYourBeauty kupisz za 1 zł KOD:9912032186687

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba jest tak, że na jedną rzecz masz jeden kupon. I powiedzmy, że masz kupon na perfumy, płyn do soczewek i odżywkę do włosów - możesz te produkty ze zniżką kupić jednocześnie. Natomiast wątpię, czy na jeden kupon możesz kupić np, trzy flakony perfum, musiałabyś doczytać w regulaminie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość issannka
JEDEN KUPON MOŻNA REALIZOWAĆ WIELOKROTNIE!!! TYLKO NIE NA TYM SAMYM PARAGONIE, A ODDZIELNIE:) POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie drukuje ani nie wycina
Dzięki dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UUUUUUUUUUUUUUUUUUP
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
XUPC9SVS z tym kodem rabat 15% na wszystkie zakupy w crazyroger.pl sklepie z fotogadżetami polecam kubki na dzień babci i dziadka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja do różnych sklepów pobieram kupony z http://kuponiarnia.pl/. Zazwyczaj jak coś kupuję to najpierw sprawdzam tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rossmann chyba nic nie ma aktualnie, ale wiem że Duka na ich stronie https://dukapolska.com/ ma super promocję. Że jak się zrobi zakupy za 250zł i więcej a potem wpisze w koszyku kod VISKA16 to naliczy się 25% rabatu. Oczywiście bez produktów przecenionych i nie laczy się z innymi promocjami ale bardzo fajna okazja :) ja mam plan skorzystać. Trwa do konca grudnia wiec jeszcze troche czasu jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio jak zamawiałam przez internet kosmetyki w Rossmanie szukałam kuponów rabatowych. Udało mi się znaleźć zniżkę na stronie https://zrabatowani.pl/ dzięki czemu udało mi się zaoszczędzić kilkanaście złotych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz jest bardzo niezła gazetka promocyjna w sieci Dino. Do 18.04. obowiązuje. Praktycznie wszystkie produkty świąteczne. Myślę, że Dino się teraz stara o klientów, bo przecież wchodzą na GPW. Zostawiam ci namiar na gazetkę aktualną http://www.carrefour.gazetkapromocyjna.com.pl/carrefour-katalog-pelen-inspiracji-gazetka-promocyjna-2017-04-19,210/ Nawet kieliszek dobry do wina wzięłam za 4.99 złotych. Salaterki za 1.55 złotych. Ogólnie sporo ciekawych rzeczy i do tego z tych trwalszych akcesoriów kuchennych. Jeszcze do 18.04 można zrobić zakupy świąteczne, bez spięcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Śledzę teraz promocje w Dino markecie, bo wchodzą na giełdę, więc mam nadzieję, że i klientom będzie znacznie lepiej w nadchodzącym okresie. Stawiam, że ceny trochę spadną. Na razie jest nieźle. Świadczy o tym aktualny katalog. Do wglądu, np. tutaj http://www.dino.gazetkapromocyjna.com.pl/dino -najblizej-ciebie-gazetka-promocyjna-2017-04-26 ,43 Nawet masz tam gazetki z mocno niszowych sieci. Obserwuję cyklicznie, głównie przed świętami, dniami wolnymi, bo wtedy najwięcej rabatów. Portal podaje też rzetelne informacje o programach lojalnościowych, np. w Biedronce. Dzięki temu wiedziałem, czy w ogóle warto się angażować bardziej w zakupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×