Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość SZOKUJĄCA SYTUACJA W SYPIALNI!

SZOKUJĄCA SYTUACJA W SYPIALNI!

Polecane posty

Gość wy_brzydkie
to był całkiem porządny gosć, bo nie kazał jej tachać sześciopaków. pieluszki niie są takie ciężkie, a może to dla jej dziecka, nie jego? a jej facio może jest całkiem przyzwoity, tylko za jazde po pijaku ma cofnięte prawko pomyśl babo dobra, może nie każdy jest takim burakiem jak twój gach. skoro oceniasz, sama będziesz oceniana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duży mózg mały mały
ja bym ci wsadził do gardła i nasikał to bys sie nie szlajała z pierwszym lepszym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do tej sytuacji pod supermarketem to dla mnie dziwne jest ze ona tego nie pierdolnela na ziemie i nie pojechala zostawiajac go. no ale moj facet mi nosi wszystko nawet nie musze byc w ciazy, kazda pierdole mi wyjmie z reki zeby poniesc. poza tym jakby nie bylo to autorka flirtowala z kolega pierdzacego faceta, wiec brava dla tego pana za wyobraznie w wymierzaniu kary :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wy_brzydkie
ten post to jak nic prowokacja jakiejś cippy, która stanęła w konkury o tytuł zajebistej autorki na tym forum. jakby napisała że drugie śniadanie do szkoły banana w cippie przynosi, tez byście uwierzyły hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duży mózg mały mały
a dziecko też ci urodził /urodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HAHAHA HIHHIHI
Na zdesperowaną można nasiurać, a ona i tak stwierdzi że pada deszcz !!!!!!!! Mnie tez rozwalil ten komentarz ale to prawda to prawda ;))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajaca zmijjka
zdesperowana idz na topik kto jest na pierwszym miejscu maz czy dziecko, tam juz zrobilas z siebie wystarczajaca idiotke i patologie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja gdzieś już widziałam ten topic.🖐️ Czyżby faceci, miast zwyczajnie powiedzieć "Zrywam z tobą", będą teraz pierdzieć babom w twarz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muuuuuuuuuuuuuu
Na zdesperowaną można nasiurać, a ona i tak stwierdzi że pada deszcz !!!!!!!! Mnie tez rozwalil ten komentarz ale to prawda to prawda dobre dobre i prawdziwe nie ma szacunku do siebie ZDŻ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muuuuuuuuuuuuuu
Zdesperowana Domowa Żona "dobre dobre i prawdziwe nie ma szacunku do siebie ZDŻ" za to moj szacunek dla ciebie zobaczysz na koncu mojej piesci jak mi to powiesz w twarz kiedys zdesperowana czyżbyś była aż tak zdesperowana ??? :D nie bądź taka pewna siebie bo oddałabym ci i wytargała za kudły a ty byś pewnie powiedziała że żartowałaś i zaczęłabyś sie cieszyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie mi tez sie nie chce wierzyc, obawiam sie za tam dyskutuja albo zapatrzone w swojego pana domu ubezwlasnowolnione zony co to stawiaja meza na piedestale, albo dzieciaki ktore chca sie tylko wyklocic na zlosc normalnym matkom ktore dzieci kochaja tak jak po prostu na to zasluguja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty pomaranczka, nie wiesz z kim zaczynasz, w pol sekundy lezalabys na ziemi. jezeli chodzi o sztuki walki to raczej do mnie nie startuj dla swojego dobra. zreszta nie wiem po co ci to mowie, raczej nie znizam sie na tyle zeby wogole z takimi osobami dyskutowac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedna tam napisała, że mąż najpierw ratowałby ją, bo z nią może spłodzić kolejne dzieci, a po jej śmierci nie spotka nikogo takiego jak ona. Co mam o tym myśleć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SZOKUJĄCA SYTUACJA W SYPIALNI!
ZDŻ leje na ciebie, rozumiesz?! No nie ciesz sie tak, to nie deszcz rzeczywiście zrobiłaś z siebie idiotkę w temacie do którego podano link :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra - Wy się tu kłóćcie, a ja napisze do autorki:załóżmy, że to nie prowo-czego Ty oczekiwałaś-kwiatów? faceta to Ty masz z jajami, po co miał Ci tłumaczyć jak się zachowałaś i tak byś nie zrozumiała, w piękny sposób poniżył Cię tak jak Ty jego na imprezie!brawo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjjfgdfh
Nie no leze,co za dyskusja,tarzam sie ze smiechu.Niezle prowo,dzieki dawno sie tak nie usmialam :D Swoja droga ludzie to maja wyobraznie zeby siedziec wieczorem i takie historie wymyslac,ha ha ha :))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SZOKUJĄCA SYTUACJA W SYPIALNI!
Dziekuje za twoja opinię w tym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krewkie panie
zeszłyście z tematu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×