Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ///baba jaga///

jakie perfumy lubicie najbardziej?

Polecane posty

Gość ///baba jaga///

Myle nad zmiana zapachu. Sprobujcie namowic (zareklamowac) mi swoj ulubiony zapach. Do tego napiszcie pare slow o sobie. fajnie bedzie zobaczyc czy np. osoby o podobnym stylu bycia, maja podobny gust perfumowy :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jamowiezee
uwielbiam treselle!!! cudownyyy jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kocham Manię Armaniego, męską. To jest zapach, w którym czuję się znakomicie, czuję się seksowna. Ale nie każda kobieta dobrze się czuje w męskim zapachu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ki Ki
Ja też lubiłam Treselle, w liceum :) jakieś 8 lat temu, jest ten zapach jeszcze w katalogu? Bo jak kiedyś roiło się od konsultantek, tak teraz nie znam ani jednej. A kupiłabym znowu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muuuuuuuuuuuuuu
sama spróbuj reklamować swój a co płacisz nam za to żebyśmy ci go reklamowały ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
d&g light blue ❤️ słowami nie da się zareklamować, są tak zmysłowo erotyczne, że nigdy mi się nie znudzą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kfi
jak mozna perfumowac sie meskimi , masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kfi
moje to bulbery london

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muuuuuuuuuuuuuu
kfi jak mozna perfumowac sie meskimi , masakra powąchaj męskie aqua di gio mmmmmmmmmm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ///baba jaga///
Mnie bardzo zaintrygowal zapach Madame jean paul gaultier...tylo moj luby za nim nie przepada echhh :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kfi - normalnie. Bardzo lubię męskie zapachy i używam ich od wielu lat. Np. taka Julia Roberts też używa męskich perfum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ki Ki
Nienawidzę Light Blue, na mnie zimny, kwaśny zapach. Jeden z niewielu, od których mnie po prostu odrzuca. Próbowałam się do niego przekonać, bezskutecznie. Za to uwielbiam Chanel nr 5, znienawidzony przez wiele kobiet, śmierdzący "starą babą" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moschino - boskie, zbieram za nie mase komplementow:) wood flower issey myake (albo jakos tak:) jak dla mnie niesamowicie tajemnicze, ale niestety byla to wersja limitowana i juz nie mozna jej kupic d&g light blue - zimne, ciekawe, uwielbiam te trzy goraco polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chanel 5 podobno klasyka, ale osobiście nie rozumiem fenomenu tych perfum, są odrażające, polecam jeszcze rock'n rose od valentino :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ///baba jaga///
z meskich zapachow piekny jest gucci by gucci...no i aqua di gio :)) albo homme i homme sport. Meskie zapachy potrafia byc piekne. Moim zdaniem wogole nie powinnno sie definiowac czy zapach jest meski czy damski :P A co do Madamme (woda a nie perfumy) to wydaje mi sie ze jest to zapach zupelnie kosmiczny. Niby swezy choc ma tez mocniejsze nuty. Taki lobuzerski.... :) Jeszcze nie wiem czy sie zdecyduje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ///baba jaga///
jak bylam w ciazy to na kilometr odrzucaly mnie damskie zapachy armaniego...code, aqua di gio...kolezanka uzywala wiec jej zakazalam na czas mdlosci :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ki Ki
A ja dostałam właśnie w ciąży Light Blue, może dlatego, hehe. Bo do dzisiaj mam uraz kiedy czuję parzoną kawę, albo roztopiony ser na pizzy. Ble.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erykaaa
Ja uwielbiam zapachy kwiatowe, ostatnio kupiłam online na http://www.perfumeria.pl zapach Mexx Mexx Woman. Taka wiosenna zmiana klimatu :) Dobrze się w nich czuję :) Ogólnie to lubię zmieniać zapachy perfum raz na kilka miesięcy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rtaertr
tez kiedys przy kasie chcialam zamówic sobie 5 chanel ale dobrze ze najpierw zamowilam próbke-ale smród nie czaje jak sie to podoba...moje ulubione...ukochane to d&g THE ONE !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Midnight Poison (Od Diora granatowy) Pachnie tak jak by mozna bylo sobie wyobrazic bajki z 1001 nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham perfumyy
Ja teraz używam 4 zapachów: Gucci Envy me - ale nie polecam, mam 100 ml butelke i zapach mi się znudził, jest troche mydlany Dolce&Gabbana Light Blue - zapach cytrusowy, idealny na upały, orzeźwiający ale ma w sobie jakąś pieprzną nutę Victoria's Secret Bombshell - zapach słodziutki, kolega mi powiedzial, ze mogłby mnie zjesc bo pachnę jak ciasteczko :D uwielbiam je, śliczne sa DKNY Be Delicious (zielone jablko) - bardzo swieze i orzezwiajace ale nie polecam bo pachnie nimi pół ulicy, sama też zaprzestałam ich używania Teraz jestem zakochana w perfumach Diora - Addict eau fraiche - piekne sa, zapach kwiatowy, kupuje je na wakacjach jak bede miec okazje bycia na lotnisku. Oprocz tego czaje sie tez na Kenzo Flower - zapach mocny, pudrowy, troche kremowy, nie kazdemu sie podoba, ale ja przepadlam :) A niedawno odkrylam inny ladny zapach, rozowa Lacoste - taki troche grejpfrutowy, ale sliczny. Musze tylko ustawic te 3 zapachy w odpowiedniej kolejnosci, nadac priorytety bo na wszystkie naraz mnie nie stac, bede musiala kupowac po kolei :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupupup222
Ale to o czym piszecie to sa perfumy czy wody perfumowane lub toaletowe? Bo to jest roznica... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham perfumyy
ja kupuje zwykle wody perfumowane :) wiadomo, ze nikt nie kupuje czystych perfum, tzn wiadomo ze niekotrzy kupuja, ale pojedyncze jednostki :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DKNY Pure-mój zapach na dzień powszedni. Prosty, ale bardzo świeży. Na wieczór-Laura Biagiotti Roma-ciepły, otulający, bardzo kobiecy. Na specjalne okazje, rozbierane randki- Otto Kern Ypno-ciężki i bardzo zmysłowy, musi się dobrze przegryźć z zapachem skóry, zwietrzeć, wtedy pachnie cudownie, narkotycznie, jak mawiał mój facet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×