Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hubb

jaki prezent na urodziny

Polecane posty

Gość hubb

Witam, mam pytanie do Pań. Z jakieg prezentu urodzinowego byłybyście zadowolone a jednocześnie byłby dla Was neutralny i nie pwoodowałby w Was poczucia zoobowiązania . z góry dziękuję za odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magnoliazółta
apaszka, modna chustka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klarccia
kwiaty, czekoladki, długopis, albo pióro, elegancki portfel, dobra kawa, itd, itd....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magnoliazółta
zalezy jaka jest pomiedzy wami relacja, w jakim wieku kobieta i co lubi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klarccia
zależy jaką kwotę chcesz przeznaczyć na taki prezent?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magnoliazółta
u mnie było kino, jak moj facet na urodziny kupił mi prostownice, a znajomy PIERSCIONEK hahaha.. ale były jaja, moj luby rzucil taki urok na pierscien, ze w tydzien wylecialy dwa oczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magnoliazółta
czulam sie zazenowana, ze kolega daje mi pierscionek, wiedzac ze jestem w zwiazku. Nie był to mily prezent, dlatego nie zawsze cos co wydaje sie fajne, zdaje egzamin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zeby prezent nie był
zobowiązujący musi byc w miarę tani, ja bym się ucieszyła z zestawu herbat liściastych z herbaciarni, bo jestem amatorką herbaty z ładnej bomboniery bukiet kwiatów z doręczeniem do domu przez kuriera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magnoliazółta
oooooo! kawa lub herbata to super pomysl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magnoliazółta
bukiet kwiatow do domu, to juz troche dwuznaczne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hubb
kwota do 200-300 zł, relacja - budowanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×