Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rgawreherh

Ktoś tu robił licówki ??

Polecane posty

Gość rgawreherh

Chciałabym się dowiedzieć ile kosztuje zrobienie licówki al enie takiej co będzie się odznaczać swoją nianturalności tylko taką najlepszą z mozliwych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Że czego????????????
??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rgawreherh
LICÓWKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Icodalejztymwszystkim
w okolicy Łodzi, w bardzo dobrym gabinecie (czyt. nowoczesnym) facet rzucił stawke 900 zl za jedną. ale przegrzebalam juz kupe forum i ludzie piszą, że uzyskali zajebisty efekt duzo nizszym kosztem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Że czego????????????
??????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rgawreherh
Boże 900 złotych :O ja myslałam że koło 300 :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łoj łoj da na
teraz robią takie rzeczy że nikt nie pozna że masz coś klejonego ja nie mam licówek tylko częściową protezkę jest tak dopasowana i ładna że nikt nie wie że ją noszę a co dopiero licówki... u mnie koszt 1 licówki 600 zł najtańsza < bez przygotowania zęba > bo jak wiesz trzeba go opiłować i czasem przeleczyć kanałowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rgawreherh
częsciowa protezka ? Jak to wygląda ile to kosztowało ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rgawreherh
i czym się różni licówka od korony ? Co jest lepsze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Icodalejztymwszystkim
jeśli masz mniej niż 40 lat to nawet nie waż sie myslec o koronach :]]]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rgawreherh
Mam 26 lat, dlaczego nie o koronach ? Co w nich złego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rgawreherh
licowki dla konia palcówki dla kota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rgawreherh
ale śmieszny podszyw turlam się ze śmiechu :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łoj łoj da na
częściowa protezka to uzupełnienie brakujących zębów w buzi, protezka trzyma się na haczykach na zębach filarowych czyli swoich zębach które są zdrowe < nie widać tych haczyków > ja mam 8 zębów górnych wprawianych i jestem zadowolona, a koszt to zależy od gabinetu,ja za całość płaciłam 3 tys zł -wizyty wstępne chyba były 4 -wyciski 3 razy -usunięcie zębów -narkoza -proteza < dostajesz zaraz po usunięciu > -wizyty kontrolne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rgawreherh
czyli osiem zębów trzyma Ci sie na haczykach tak ? I to się nie obsuwa nie wypada ? Jak sie w tym spi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łoj łoj da na
nic nie spada :-) trzyma się mocno i ładnie się wygląda a śpi się normalnie w tym tak jak z własnymi zębami :-) z tym że HIGIENA na pierwszym miejscu nie tylko babcie noszą protezy !!!!! ja mam 31 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rgawreherh
Czyli tak, masz osiem zębów na protezce i pierwszy i ostatni ząb trzyma się na prawdziwych zębach a reszta jest jakby zawieszona tak ? I tego nie widać ? Nie ma że tak powiem prześwitów ;) I napisz mi proszę czy dawno to robiłaś i gdzie ? Bo ja się zastanawiam nad podobną rzeczą ale cholernie ciężko znaleźć dobrego stomatologa protetyka :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rtrtrtrtrtrt
a czemu stracilas zeby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rewaaaa
no ale chyba gryźć tym nie możesz ! Moja siostra po wypadku też ma taką protezę i nie może nic gryźć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rtrtrtrtrtrt
a ile lat ma twoja siostra i co to byl za wypadek? ile zebow stracila?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rewaaaa
straciła 4 zęby a jaki wypadek hmm długo by pisać ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łoj łoj da na
proteza "wisi" na czterech zębach na prawej ósemce,piątce i lewej szóstce i siódemce zęby straciłam z powodu niedbalstwa bałam się dentysty no i takie oto skutki... dół zębów mam cały dobry tylko ta góra jest taka kombinowana... proteze mam od 2 tygodni także narazie trudno jeśc twardsze rzeczy bo jednak dużo tych zębów poszło i jeszcze sa rany głębokie w dziąsłach poza tym wyrywanie było chirurgiczne związku z tym robiłam to w narkozie < moje korzenie były ogromne i łączyły się z zatoką czy coś > A skąd jesteś autorko ? Bo ja to miałam robione na Śląsku w Sosnowcu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfdfdfdfdfdf
a na implanty cie nie stac? w sumie 3 tysiaki to nie tak duzo. to wcale nie sciagasz tej protezki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rgawreherh
Ja jestem z Tarnowa i u mnie nie ma żadnego dobrego stomatologa, przynajmniej ja o takim nie słyszalam :/ Skoro masz niektóre zęby umocowane na swoich zębach to wszystko fajnie się zagoi co innego jakbyś miała wszystko na dwóch zebach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łoj łoj da na
w moim przypadku koszt implantów wyniesie około 40 tys zł nie stać mnie na to a protezę wyjmuję tylko do czyszczenia dwa razy dnia a tak to cały czas mam ją w ustach do spania też, każdy myśli że to coś strasznego mieć protezę -ale tak nie jest owszem jest pewien dyskomfort ale lepiej mieć ładna protezę w buzi niż przegnite i spruchniałe zęby.. :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rgawreherh
acha to ona jest wyjmowana :O myslałam że jest umocowana na stałe na Twoich zębach. Stomatolog mnie proponował Ci umocowania protezy na sztywtach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfdfdfdfdfd
a twoj chlopak/mąż jak na to patrzy? nie obrzydza go ze masz protezke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rgawreherh
* nie proponował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łoj łoj da na
wiesz,każdy ząb nawet jeden jak ma się własny jest potzrbny do protezy,dlatego że proteza mocniej się trzyma oczywiście im więcej własnycch zębów tym lepiej :-) Ja długo szukałam dobrego dentysty no i znalazłam właśnie w Sosnowcu jest zajebisty :-) Ma dobre podejście do mnie jak do dziecka he he bo ma m straszny lęk .......przed dentystami Może poszukaj w necie jakiegoś gabinetu u siebie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfdfdfdfdfd
to ile lat ty nie chdozilas do dentysty ze mialas tak zepsute zeby? w ogole nie chodzilas jak bylas dzieckiem i potem w czasie dojrzewania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×