Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

serce333

test ciążowy

Polecane posty

zrobiłam dzis rano test ciążowy i wyszedł negatywnie a okresu jak nie było to dalej nie mam co to oznacza ??? juz nie rozumiem zronic jeszcze 2 test??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no na to to
ile masz dni spóźnienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZasem się tak zdarza - z róznych przyczyn A ile masz lat?Stresowałaś sie czyms moze ostatnio?CZy jest prawdopodobienstwo ze mozesz byc w ciazy - seks bez zabezpieczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no na to to
no to ciąży brak. zapisz się do ginekologa na wizytę bo powody braku okresu są różne, nie tylko ciaża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam 21 zawsze sie zabezpieczamy gumkami no i stresuje sie ze jestem w ciąży wiecie jak to jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no na to to
"Jakie są najczęstsze przyczyny zahamowania menstruacji u zdrowej kobiety? 1. Stres i intensywne ćwiczenia fizyczne. 2. Podwyższenie stężenia prolaktyny. Może być czynnościowe (bez zmian morfologicznych w przysadce) lub na podłożu guza wydzielającego prolaktynę. 3. Zażywane leki (m.in. przeciwdepresyjne, przeciwlękowe, niektóre leki przeciwko nadciśnieniu). 4. Zaburzenia owulacji. 5. Rzadko po stosowaniu doustnych środków antykoncepcyjnych może pojawić się zatrzymanie regularnych krwawień przez kilka miesięcy. 6. Intensywne odchudzanie. 7. Zaburzenia czynności tarczycy. 8. Uszkodzenie komórek przysadki (poporodowe, związane z niedotlenieniem lub zakrzepicą lub krwotokiem jak w zespole Sheehana lub niezwiązane z ciążą - zespół Simmondsa). "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mialam podobnie. Okres spóźniał mi się dwa tygodnie zrobiłam test i negatywny. Za jakis czas znów to samo. Poszłam do ginekologa wykluczył ciąże ale nie dawał na to 100%. Poczekałam kolejne dwa tygodnie zrobiłam test i sie okazało, że jestem w ciaży. Okresu nie mam juz drugi miesiąc. Tak wiec ja bym tak szybko nie mowila, ze to nie ciaza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde rzeczywiscie ostatnio duzo sie stresuje i prawie wogóle nie jem przez to np wczoraj zjadłam tylko 2 drożdzówki a dzis jeszcze nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no na to to
no zdarza sie że test nie wykrywa ciąży ale nie róbmy z tego reguły bo w większości przypadków po 2tyg. spóźnienia każdy test będzie wiarygodny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skóra z niedźwiedzia
1. dlaczego zakładacie takie same topiki? Wystarczy poszukać w necie (mniejsza z tym). 2. skoro masz nadal podejrzenie ciązy, to LOGICZNE, że albo robisz kolejny test za kilka dni, albo 3. robisz betę albo 4. idziesz do gina Koniec opcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak sama widzisz przyczyn spoznienia okresu jest wiele Najlepiej idz do lekarza - on w 100% wykluczy ciaze Jak chcesz powtorzyc test to mozesz zrobic go za 2 dni Ilosc hormonu ciazowego przyrasta dosc szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beta - pobieraja ci krew i badaja stezenie hormonu wytwarzanego we wczesnej ciazy - na tej podstawie okresla sie obecnosc i wiek ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×