Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kasia210784

Ile zarabia opiekunka w niemczech

Polecane posty

Gość rika23
Wszystko zależy na jakich warunkach jest zatrudniona i czym się ma zajmować. Miejsce też czasem daje duże różnice. Zerknij na oferty do: https://www.carework.pl . Widziałam, że sporo mają godnych uwag takich ofert.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Według mnie właśnie zabezpieczenie ze strony agencji jest ważne. Trafia się różnie, to prawda, ale jak ja jeździłam z http://opiekunkawniemczech.eu to koordynator kontaktował się zaraz po przyjeździe, a i potem też jest cały czas kontakt w razie czego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego firmy tu sie reklamują ?? i tak wiadomoze ze wyzyskujecie kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet przez polską firmę zatrudnieni biorą 1200 EUR minus podatki, tam są dziwne grupy podatkowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naprawdę sa to spoko zarobki, sprawdźcie sobie agencję ej job, moja kuzynka z nimi pojechała. Zarobki miała konkretne, przynajmniej tak mówiła. Do tego miała wyżywienie i nocleg zapewniony, dzięki czemu koszty sa tam po prostu minimalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zależy on firmy i od znajomości języka. Ja w laxo care mam całkiem niezlą stawkę + bonus na święta dostałam. I za te pieniądze zrobiłam prezenty dla rodziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lucyna59
Dobrze rozeznać się wcześniej jakie zasady wynagrodzenia przyjmuje agencja. Doświadczenie ma ogromne znaczenie, to fakt, ale bonusy też się zdarzają. Dama jeżdżę ze wspomnianą już agencją opiekunkawniemczech.eu i tu można liczyć np. na dodatek za czynne prawo jazdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doxi48
Witam. Zglosilam sie do firmy i jestem w tej chwili na kursie jezyka. Kazda lekcja 50 zl, caly kurs 600 zl, odliczony przy wyjazdach. Umowe jaka nam dano do podpisu, w przypadku rezygnacji o zwrot kosztu, natomiast stawka za wyjazd to tylko 750 euro. Zdumialo mnie to bardzo. Zwlaszcza, ze chyba nikt przy systemie pracy 2/2 m-ce nie chce zarobic 1500 zl na m-c. Nie wiem co robic, chce zarobic pieniadze, a nie jalmuzne. Chyba zle wybralam firme.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milena8934
Zarobki są naprawdę bardzo interesujące, ale nie ma się co dziwić, ponieważ praca niestety jest bardzo ciężko. Wymagań zazwyczaj nie ma dużo, ale dla naszego komfortu dobrze będzie znać odrobinę niemieckiego. Agencja https://www.carework.pl/ potrzebuje osób do pracy w tym zawodzie. Może któraś z Was będzie chciała skorzystać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlgaGoden12
Nie powiem, moje zarobki są bardzo fajne ;) Pracuję od wakacji w medipe (mozna na stronce wszystko przeczytac , ile daja za jakie zlecenia ) a dodatkowo czesto wpadaja premie 400euro ;) Mi zdecydowanei taka kwota odpowiada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Niemczech to się nie orientuję, ale w UK dobrze. Mam działalność i kontrakt z promedica24 i teraz jak pojadę na 90 dni na zlecenie to przywiozę 20 tysięcy, więc na nowe autko będzie jak znalazł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkie firmy wykorzystuja nasza prace-opiekunek. Sa jak pijawki, i jeszcze zawsze cos nie tak. Nie wiem czy sa dobre firmy. Slyszalam kiedys opinie, ze do firm zglaszaja sie ludzie , u ktorych juz nikt nie chcial pracowac, i tu moge sie zgodzic z tym zdaniem. Jak kiedys mi powiedziala pani z firmy "musi pani sama o wszystko zadbac"-no i prawda, tylko po co mamienie opiekunek w firmie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zgadzam się z powyższym komentarzem. Pracuję jako opiekunka bo tak wybrałam, bo zarabiam więcej niż w Polsce. Mam dobre warunki pracy, mieszkam u miłej rodziny, a moja agencja http://mycare24.pl/ dba o swoje pracownice. Często dostajemy premię za różne rzeczy ostatnio np. za polecenie koleżanki do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka876
No wiadomo że nie jest to łatwa praca, ale płacą, doceniają cię, nie to co w PL... Ja pracuje od dawna przez medipe i jest w porządku. Zarabiam 1400 euro do tego mam pewny transport i raz na jakiś czas premię dostanę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Więcej zarabiam w ramach współpracy https://www.interjob.com.pl/ przy opiece nad emerytami schorowanymi w Niemczech niż w Polsce po 20 latach podobnej pracy. Nie ma sensu zwlekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście,że to prawda,ze zarobki są wyższe,ale to nie jest manna z nieba,trzeba sie dobrze zastanowić,bo to praca 24/24 ,non-stop,w stresie i w samotności. Podstawa to znajomość języka,na takim poziomie ,żeby choć rozumieć podstawowe zwroty, to jest potrzebne dla własnego bezpieczeństwa i podopiecznego. Sprawdzać umowy,czytac od A do Z,czytać opinie z internetu,ale poświęcić na to sporo czasu,bo opiekunki pracujące w agencjach mają płacone za pozytywne posty,mają tez płacone za polecenie firmy innej opiekunce. Tylko opiekunki,które znają dobrze język,mają prawo jazy(dodatkowe płatne!-i trzeba pamiętać,żeby na miejscu rodzina niemiecka dopisała opiekunkę do OC-bo w razie wypadku,stłuczki mogą być poważne kłopoty)i pracują w agencjach długo,mają lepsze stawki,a cała reszta za bardzo ciężką i odpowiedzialną pracę,ma 30% tego, co bierze agencja od rodziny. Trzeba sprawdzać i dopytać,kto porywa koszty podróży,i kiedy te pieniążki są przelewane,za wstawanie w nocy ,śa dodatkowe pieniądze,też trzeba dopytać jak to jest rozliczane,za święta bonusy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko zależy od tego gdzie szukasz oferty. Ja ostatnio na portalu Dobra Sztela znalazłam ofertę za 1450 euro i jestem z niej bardzo zadowolona, jestem już tutaj drugi miesiąc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malita12
Zawsze za mało :) Zazwyczaj kwota bazowa jest w ogłoszeniu na stronach większych agencji typu https://www.aterima-med.pl/ co oczywiście pewnie nie znaczy, że opiekunka tylko tyle zarobi. Diabeł przecież tkwi w szczegółach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Godziwe wynagrodzenie za opiekę to około 1,5 tys euro. Sprawdzone oferty można znaleźć na dobrej szteli. Można nie znac języka niemieckiego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możesz się spokojnie kontaktować z https://www.interjob.com.pl/aktualne-zlecenia w sprawie zatrudnienia w Niemczech. Wynagrodzenie w euro lub złotówkach wypłacane po normalnym kursie :) Do tego za granicą otrzymujesz kontakt do polskiego koordynatora. Można nawet znaleźć szybko zastępstwo, jeżeli coś by się stało pilnego i potrzebowałabyś powrotu do kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na obecnej ofercie mam 1400 euro. Na poprzedniej zarabiałam 1280. Teraz jestem na wyjeździe z firmą Schwester Pflege i oni płacą nawet do 1500 euro za miesiąc. Do tego co ważne płacą w terminie, a to niestety nie jest standard wśród agencji... Tak że polecam bardzo pod tym względem, i nie tylko - ogólnie rzetelna firma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Diana

Ja dzięki dobrej szteli zarabiam 7 tys. zł. Polecam szukać tam ofert, bo oferty zarobkowe są świetne a źródło sprawdzone 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona77

Ja teraz właśnie z Schwester Pflege dostałam ofertę za 1750 euro, tak że bardzo fajna, właśnie jestem na etapie rekrutacji. Nie planowałam wyjechać teraz, ale stawka fajna a wrócę akurat na święta, tak że pieniądze się przydadzą 😄 Po świętach znów planuję wyjazd, więc jak oferta mi się sprawdzi, to chętnie bym tam wróciła za takie pieniążki 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świtka70

1750 to bardzo dobre warunki, ja mam dobry niemiecki i zarabiam 1300 😞 Muszę chyba w końcu zmienić firmę... Już gdzieś czytałam że Schwester Pflege dobrze płaci i że fajne warunki więc się do nich w końcu zgłoszę, jak bym nawet zarobiła 200 euro więcej to jest duża różnica dla mnie... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mika01

Ja zarabialam 1600e na reke za mies jak bylam z dobra sztela w niemczech jako opiekunka seniorki, wiec mega spoko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jola33

ja z dobra sztela 1600e zarobilam , jakos plus mius. Zalezy gdzie sie trafi. Ja znalazlam bardzo fajna oferte:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolka

Cirka ok 1500e na mies ja mam jezdzac z dobra sztela ale to zalezy wszystko. A praca nie jest dla kazdego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elci

1500e za mmies / dobra sztela w dortmundzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza

Ja w Arche ProCare mam 1600 euro na rękę. Znam dobrze język i mam doświadczenie a tam to cenią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×