Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bania1984

:)

Polecane posty

Witam wszystki Dukanki:) Na poczatek chcialabym sie przedstawic mam na imie Anna i obecnie mieszkam w Kanadzie moje zycie uleglo calkowitej zmianie wczesnie bardzo duzo trenowalam choc i to nie pozwalalo mi dojsc do upragnionej wagi. Od dwoch dni jestem na diecie dukana nie mam wagi wiec nie jestem w stanie na bierzaco kontrolowac wagi ale dla mnie to nie jest duzy problem bo sama po sobie potrafie ocenic czy kg spadaja:) obecnie waze 109 kg:\ masakra przy wzroscie 170cm, mam nadzieje ze mi sie uda i dojde do upragnionej wagi 80 kg Trzymajcie kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karamba:)
Hej:) z checią się do Ciebie przyłacze:) Dietkę zaczełam kilka dni temu z wagą 90kg przy 176cm wzrostu, dziś weszłam na wage i okazało się że ważę 86,1kg:) więc już troszkę spadło i mam nadzieje że dalej waga bedzie spadała bo to bardzo motywuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glogowianka1984
witajcie ja tez z wami startuje:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glogowianka1984
karamba gratuluje;!!! ja jestem od 4 dni na diecie ale nie na dukanie tylko mż, jakos idzie, nie czuje sie glodna, pije sok z grejfruta, jak narazie nie staje na wage...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karamba:)
A dodam ze Ja tez na dukanie nie jestem...:) U mnie poprostu Mż i Wr:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no u mnie spoko:) ja niestety nie posiadam wagi w domu a moze to i lepiej heh mam mozliwosc wazenia sie w weekendy:) dzis juz 3 dzien szybko to leci , nie czuje sie glodna wrecz przeciwnie:) waga napewno spada bo widze po moim brzuchu, mam nadzieje ze wytrwam trzymam za Was kciuki dziewczeta:) Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×