Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

a g n i e s z k a _

czy ktos pisal "dla" kafeterii?

Polecane posty

witam, mam pytanie, czy ktos tutaj z obecnych pisal jakies feletiony, reportaze, itp dla kafeterii? zastnawiam sie nad tym, poniewaz mam kilka tekstow ktore chcialabym wykorzystac czy ktos wysylal? czy one sie zawsze ukazuja czy tylko wybrancy maja szanse ujrzec swoje prace?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szz
sama jestem ciekawa. A przy okazji, oni płacą coś za te felietony ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie kwestia pieniedzy jest niewazna, dla mnie to zawsze dodatkowe doswiadczenie, ktos z boku zobaczy, moze skomentuje, skrytyje ;) widzialam ze mozna do redakcji wysylac, ale wlasnie nie wiem jak to wyglada te teksty ukazuja sie dosyc czesto, tez je czytam i czasami komentuje ale wlasnie nie wiem czy kazdy tekst, ktory oni otrzymuja, jest automatycznie "publikowany"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szz
moze administracja opisze dokładnie gdzie przesyłać felietony ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zaczelam w tym roku filologie polska chialam wybrac specj dziennikarska, po to zebym miala jakies podstawy myslalam o specj nauczycielskiej ale lepiej realizowalabym sie jako dziennikarz ale nie otworzyli specjalizacji :( chce sie przeniesc na dzienikarstwo i bede miec decyzje do wtorku, wiec czekam i czekam :( nie mam feletionow teraz bo jestem w pracy, wszystkie sa w domu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, ja wszystko na podstawie zdawalam my z siostra wyszlysmy z zalozenia ze skoro wszystko umiemy na rozszerzeniu bo chcialasmy zdawac, to po co nam papier skoro wiemy ze to umiemy wiem, glupie myslenie :o tak samo jezyki na pdostawie zdawalysmy :o porazka jakas :P orbitowski dobrze pisze, nie wiem czmeu ale wyczuwam u niego lekka tendencje do narzekania ktora ma w prawie kazdym tekscie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja mowie o zaocznej niestety musze sie sama utrzymywac, a kredytu studenckiego rodzice mi nie chcieli pozyrowac nie, moja siostra mieszka w szwajcarii dziennie dostalabym sie, bo jak patrzylam na punkty to bez problemu ale co ja bym pozniej zrobila? musze pracowac wiec zostaja studia zaoczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rose Sauvage
Myślę, że Orbitowski jest zgorzkniały, bo wżyciu mu chyba średnio wyszło. Jest rozwiedziony, z jego tekstów wnioskuję, że żona z synem mieszkają daleko. (Uciekła od niego?????) Chyba nie sprawdził się jako ojciec i partner - w kwestii odpowiedzialności. Często wspomina kumpli, imprezy, że nie potrafi sobie zorganizować życia bez kobiety. Oczywiście wiem, że Orbitowski to nie tylko felietonista Kafeterii, ale przede wszystkim pisarz fantasy (tego gatunku nie znoszę). Z pewnością ma własny rozpoznawalny styl, ale rzeczywiście jego teksty są depersyjne. Aha, i na sto procent dostaje za to wynagrodzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też nie lubię fantasy, ale jego zgorzkniałe, ironiczne felietony są mocne. wiesz.. możesz tu wkleić swój felieton i posypią się opinie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczerze powiem ze dzisiaj naszla mnie taka mysl ze moze warto, ze moze powinnam zaczac, im wczesniej tym lepiej :) w gimnazjum i liceum bylam skladzie gazetki szkolnej, uwielbialam robic ankiety, pisac o aktualnych wydarzeniach, bylo rowniez tam troche krytyki chcialabym do tego wrocic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×