Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość totlotek

jak bardzo liczy się atrakcyjność fizyczna

Polecane posty

Gość totlotek

jak bardzo liczy się według was atrakcyjność fizyczna partnera co jesli dziewczyna ma złoty charakter - porzadna,ciepła,opiekuńcza,dobra i szczera a jej wyglad jest mało pociągający, czy mieliście kiedya tak że uwielbialiście druga osobę ale nie potraficie pokochac bo wam się niepodoba fizycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
liczy się bardzo, bardziej niż większość osób tutaj wpisze. nie oszukujmy się - każdy woli mieć ładnego partnera niż paszteta - przy założeniu, że charakter jest ok oczywiście 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koszysta
jak bardzo? Bardzo. Z tym, że często to sprawa subiektywna co jest atrakcyjne, a co nie. Czasem urzec może 1 gest... 1 grymas... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w tlumie ludzi, wzrokiem poszukujemy tych, ktorzy sa do nas podobni, a dopiero pozniej chcemy ich poznac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koszysta
Tak? To dlaczego ja szukam blondów o niebieskich oczach przy czym sama mam ciemnobrązowe włosy i czarne oczy? Cos dziwna ta teoria...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 4n4n4n
50% charakter 50% wyglad to chyba sa dobre proporcje idealnego partnera;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koszysta
Biorąc pod uwagę, że wygląd nie jest constans to chyba trochę go przeceniasz z tym 50%. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wygląd jest bardzo ważny. najważniejszy. też oszukiwałam się przez wiele lat, że jednak charakter bierze górę, ale to był błąd. trzeba pozbyć złudzeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wygląd jest bardzo ważny. najważniejszy. też oszukiwałam się przez wiele lat, że jednak charakter bierze górę, ale to był błąd. trzeba pozbyć złudzeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 4n4n4n
50% wyglad 50% charakter daje 100 procent czlowieka wiec mysle ze pol na pol patrztymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koszysta
Mówicie, że charakter jest mniej ważny niż wygląd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ijabuba
Wyglad jest sprawa względną. jesli ktos ma super charakter, pasuje nam jego osobowośc pod kazdym względem , to potrafimy dostrzec w jego wyglądzie rzeczy które nam sie podobają, zaczyna sie nam ficycznie podobac, bo to jego CHARAKTER jest decydujacy, ze jest to spoko człowiek. Ładna buzia jest ok do czasu... ktos ma paskudny charakterek , jest egocentrykiem i egoista, pozerem i leniem..i dalej jest taki atrakcyjny ?Pożadany ? :) Piękno tkwi w człowieku , nie w opakowaniu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dqwqqw
a ja mam tak jak dla mnie dziewczyna nie jest brzydka a co najmniej przeciętna i ma fajny charakter to tyle mi już wystarczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak widze faceta, ktory wyglada orginalnie, ale nie na sile stara sie byc modny, to mysle, za taki gosc bedzie mial rowniez orginalna osobowosc..prosta sprawa. tak samo jest z doborem innych znajomych czy kolezanek, jak widze dziewczyne/kobiete podobna w stylu do mnie to od razu czuje, ze nas cos laczy i latwo sie zakolezankowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet nie wiesz jak bardzo wygląd to podstawa z resztą chyba widzisz więc wiesz jak jest liczy się piękna twarz zgrabne ciało mało kto już zwraca uwagę na charakter chodź miło gdy to i to idzie ze sobą w parze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mayyoorkaa
owszem , musi być piekna , ciepła wrażliwa , miła , sympatyczna a na dodatek pociągająca , seksi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gamdare

Liczy się i to bardzo . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady - nadwaga to nie jest problem dla chirurga.

Już jakiś czas temu zauważono, że atrakcyjność fizyczna zwiększa szanse np. znalezienia pracy lub dostania awansu. Ale atrakcyjność to raczej sztuka wydobycia z siebie tego, co warte uwagi (jak sama nazwa wskazuje, chodzi raczej o przyciągnięcie uwagi).

Mam (w sumie mamy, z kilkoma tu koleżankami) kolegę, który jest całkowicie zdeformowany - nie ma jednej nogi (ma protezę, i nie stać go na elektryczną, podłączaną do końcówek nerwowych), drugą stopę ma "zwiniętą" (chyba jeszcze na poziomie rozwojowym), obie jego dłonie składają się z dwóch większych palców i centralnie położonego przeciwstawnego kciuka (zawsze mam dziwne wrażenie jak podaję mu rękę). I ten chłopak, student pierwszego roku medycyny, ćwiczy capoeirę (choć utyka) i całkiem dobrze sobie radzi. A NAPRAWDĘ miałby (i pewnie ma) powody, obiektywne (proteza nogi), do spotkania z chirurgiem za grube setki tysięcy złotych.

Podobno 1/3 nastolatek brytyjskich uważa, że jest obrzydliwa. Niemki również wyglądają tak, że człowiek zaczyna się zastanawiać, czy to aby nie wina wychowania i diety. Amerykanie w dużej części cierpią na solidną nadwagę.

Mogę się założyć, że większość "wad" o jakich piszecie są do wyprostowania przez proste ćwiczenia (typu brzuszki czy mostek - dobry na prostą figurę).

Sama zdecydowałam się w zasadzie na zabieg botoksu https://www.kierunekkosmetyki.pl/artykul,70027,botox-skuteczna-metoda-usuwania-zmarszczek-mimicznych.html?refresh_cache=1 I nie załuję bo efekty są w moim przypadku bardzo dobre. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×