Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kosciol katolicki ver

Kocham ksiedza !! Czy ten zwiazek ma sens ?

Polecane posty

Gość to księża mają penisy?
oni sami przekonują, że nie mają, ktoś tu nie mówi prawdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porąbało was od końca
chłopa w sukience?który lubi chłopców i dzieci?nigdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tsa
według mnie ma... mam taki sam problem tylko ten mój mnie nawet przytula i caluje....Ostatnio powiedział mi że ładnie wyglądam a jak wygląa wasza znajomość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hihiehhh
Znam taką parę. On był księdzem 6 lat poznali się na pielgrzymce spotykali jakiś czas w gronie znajomych ale to jednak nie wystarczyło. On odszedł z kościoła wzięli ślub cywilny i wyjechali z Polski. Teraz mają dwie śliczne córeczki i z tego co widzę bardzo się kochają już 10 lat po ślubie. Nie mieli lekko rodzina i większość znajomych się od nich odwróciło. Dlatego musieli wyjechać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli to tobie na nim zależy, wykpi cię niemiłosiernie, zabawi się i porzuci. Jeżeli jemu zależy, czeka cię dużo przyjemnych wrażeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"mój były mąż był księdzem. odszedł dla mnie po ok 6-7 latach kapłaństwa. a teraz po 8,5 latach małżenstwa rozwiedliśmy się..." To jest właśnie ten problem: skoro złamał jedną przysięgę, nie będzie mu trudno złamać kolejnej. Skoro nie wytrwał w jednym powołaniu, nie będzie czuł się zobowiązany do trwania w innym. Tak naprawdę tacy ludzie są głęboko nieszczęśliwi, a tym nieszczęściem zarażają innych. Ja niestety tego doświadczyłam, ale okupiłam to i zapomniałam. Teraz jest mi bardzo żal kobiet, które w takie rzeczy wchodzą. Wiem, że to bardzo trudne, walczyć z pragnieniami, ale chcę, byście wiedziały, że cierpienie przyjdzie - albo wcześniej, kiedy wy zerwiecie, albo później, kiedy zerwą oni. A co do tych "szczęśliwych" - ok, są teraz szczęśliwi, ale dziwi mnie, że nie boją się, co będzie "potem", bo skoro są wierzący, to powinni się martwić o przyszłość, a nie o teraźniejszość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka tam jedna 85
gość- zgadzam się z Twoją wypowiedzią. mój były mąż zrobił ze mnie psychiczna ruinę. a mamy dzieci, więc nie moge się od niego tak łatwo uwolnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjshdgfgggdjsks
Niektorzy ksieza sa super przystojni co uwazam za straszne marnotrawstwo bo...boga nie ma! Nie wiem po co oni nimi zostaja. Chhba tylko dla kasy i zeby chlopcow obracac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjhhvbbnj
Kocham ksiedza ale on jedzie na misje i strasznie mi szkoda cierpie placze on o tym nie wie jak bardzo -nie wiem czy sie zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeżyłam tę zakazaną miłość.. opisuję moją historię na blogu www.rozdrapujetesknote.blog.pl zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Związek z księdzem nigdy nie ma sensu. Kobiety!!! Powariowałyście. On ślubował komu innemu. Oczywiście mam świadomość, że ksiądz też może się zakochać, że poczucie samotności pojawia się u niego tak samo jak u każdego innego człowieka, że nie każdy podrywający ksiądz to urodzony oszust, tylko w danej chwili być może zdesperowany i miotający się. Ale on już kiedyś wybrał i wiążąc się z jakąś kobietą już zawsze będzie rozdarty. Lepiej dać sobie na wstrzymanie i nie zwracać uwagi na księdza, choćby nie wiem jak bardzo wydawał się pociągający. Jeśli nie może wytrzymać, to niech zrzuci uczciwie sutannę, a dopiero później bajeruje kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmarnujesz sobie życie na palanta,który Cię uzależni od siebie do tego stopnia, że będzie Ci się wydawało wszystko i zarazem nic z tego nie dostaniesz, prócz łez i bólu. nie warto. posłuchaj mnie, bo wiem coś o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też Ci radzę zakończyć tę znajomość, poza tym nie wolno "kusić" księży, pamiętaj, że to też mężczyźni, trzeba mieć swój rozum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Drogie Panie! Uważam, że związek z księdzem nie ma sensu. Kobiety, te zaangażowane, które uległyście tej rzekomo pięknej miłości, musicie zwrócić się przede wszystkim do Boga o pomoc, o światło. Ludzie wam nie pomogą, nikt wam tak naprawdę nie pomoże. Jedynie Bóg. Nie chcę pisać tutaj pisać o swoich doświadczeniach, bo i po co??? dylematy i wątpliwości, ból...to jest głos Boga. I...kiedy ja modliłam się za niego, za tę trudną, pochłaniającą siły życiowe miłość, on romansował sobie z drugą, nawet ich widziałam razem. Nie wiem dlaczego byłoby mi dane ich zobaczyć, wolałbym usłyszeć... ale niewierni, niedowierzający muszą zobaczyć na własne oczy, aby uwierzyć... Czy wy nie widzicie tego, że oni tak samo patrzą na inne, i z kwiatka na kwiatek, z różyczki na frezję itd, itp. i dopiero uspokoi się, kiedy? ja nie wiem czy taki w ogóle ma sumienie?!!! Dziewczyny i kobiety, musicie oprócz serca uruchomić jeszcze rozum. Zapytajcie która to parafia, zapytajcie wprost czy dziecko gdzieś tam nie płacze i jakaś istota zdruzgotana go nie przeklina? Oj, różne są przypadki... Ostrożność, rozwaga nikomu jeszcze nie zaszkodziła. Świecenia ważnie zawarte są sakramentem obowiązującym przez całe życie. Ksiądz nie może przestać być księdzem, bo on będzie nim dalej, czy tego chce czy nie. To prawda, oni czasami odchodzą np. znany J. Streżyński ale Anna Streżyńska, znana polityk gdy miała 6 lat powiedziała, że będzie żoną księdza, i niebawem stwierdzenie to stało się rzeczywistością. Kto się bierze za księdza z 16-letnim stażem? ja się zastanawiam ale czy to Wola Boża, czy może demon przemówił...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ksiądz zrzucający sutannę otrzymuję karę suspensy za porzucenie swoich obowiązków kapłańskich. Nawet jeśli został przeniesiony do stanu świeckiego i zwolniony z celibatu, jego święcenia wciąż są ważne. Będąc np. przy osobie umierającej, może udzielić jej rozgrzeszenia, namaszczenia, udzielić Komunii Świętej. Może też wrócić do kapłaństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2016.02.12 Przeżyłam tę zakazaną miłość.. opisuję moją historię na blogu www.rozdrapujetesknote.blog.pl zapraszam przeczytałam twój blog ten Twój ksiądz jest aktywnym pedofilem. Szkoda mi Cię malutka, ale czas leczy rany, dasz radę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Człowiek nie może sam zmienić tego, co czuje i nie może zobojętnieć kiedy czyjś los jest bardzo drogi. Można się nie spotykać a uczucie jest. Jaki to ból nie móc mieć nic z tą osobą , a ją kochać... Jest taka siła w nas, że chociaż przed sobą się nie przyznajemy, to jednak nasze oczy nie kłamią. Miłość ma sens, dodaje sił...bez niej ludzie nie daliby rady funkcjonować. Więc na pytanie "czy ma sens"? odpowiem "ma sens". Tylko trzeba jasno określić oblicze miłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość z 21.34 ma dużo racji, nie tylko w odniesieniu do księży. A jeśli chodzi o księży, to proroctwa mówią, że celibat ma być zniesiony. Mam jednak nadzieję, że za mojego życia to nie nastąpi, ponieważ w zbliżonych czasach ma być 3 wojna światowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Tylko miłość może wykluczyć używanie jednej osoby przez drugą." "Wierzę, że im bardziej się kocha, tym więcej się czyni, gdyż miłości, która nie jest niczym więcej niż uczuciem, nie mógłbym nawet nazwać miłością." "Miłość, która jest gotowa nawet oddać życie, nie zginie." "Miejcie odwagę żyć dla Miłości, Bóg jest Miłością." "Powiedz mi, jaka jest twoja miłość, a powiem ci, kim jesteś." "To miłość nawraca serca i daruje pokój ludzkości, która wydaje się czasem zagubiona i zdominowana przez siłę zła, egoizmu i strachu." Św. Jan Paweł II I wszystko na ten temat. Wydaje mi się, że problem polega na tym, że ludzie nie wiedzą czym jest miłość, być może nigdy jej nie doświadczyli...i dlatego tyle ran, cierpienia... Dlaczego przelotny flirt, jest nazywany jest wielką miłością?....bo ludzie mają tak wielkie pragnienie tej miłości. Dlatego mylą jedno z drugim...przyjaźń z miłością, pożądliwość z wielkim uczuciem itd. itp. Mężowie kochajcie swoje żony, szanujcie je a zobaczycie, że wasze żony nie będą się uganiać za księżmi. Matki, oprócz miłości matczynej, dajcie odczuć dzieciom zrozumienie, cierpliwość, pokój..... ~bo z problemów życiowych rodzą się potem trudne miłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blondigirl
Gość. Już Ci mówiłam:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kocham księdza miłością czystą i piękną!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko nie wysylaj calej emerytury na radio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pielgrzymki wyruszyły i znów nowe miłości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Księża to batmany w kieckach bez uczuc egoisci bawia sie kobietami jak zabawkami czaruja anonizuja sie przy zajęciach kobiet i tyle Kalmia na kazdym kroku a według nich sa swieci porazka ... siedza na portalach randkowych i sie dobrze bawią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozbrajajacy temacik

Misiu pysiu jest mój  mój Rafalek ale tak dla jaj,przecież nie na poważnie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Idę stąd

Małolaty dały byście już sobie spokój.Fajnie się czyta ,ubaw jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

No i dobra że ubaw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iiii

Lysole fuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie było mnie

Ja mam inne zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×