Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ;(((((((((((((((((((((((((((((

164 cm i 70 kg. Jaką dietę obrać?? POMOCY..!..

Polecane posty

Gość ;(((((((((((((((((((((((((((((

Witam ;) Jestem 20-letnią dziewczyną. Przez ostatnie miesiące niezwracałam uwagi na to co jadłam, odjadałam się na noc, jadłam w fastfood-ach. A teraz zauwazam tego konsekwencje. Mam 164 cm wzrostu i waze ok 70 kg. Przez ten nierozsadek przytylam ok 10 kg. Jestem przecież młodą dziewczyną, więc moje ciało powinno być gibkie i zgrabne. Bardzo chcialabym to zrzucić, ale kompletnie nie weim jaką dietę obrać. Może macie większe doświadczenie w tym temacie. POMOCY!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olciabcvbcbcvb
proponuje tak: ćwiczyc codziennie po 30minut, obojtnie co, brzuszki, spacer, rower, basen. 30minut to minimum obowiazkowe mozna wiecej! rezygnacja ze slodyczy do zera. ewntualnie slodzik owoce jemy do godziny 14. potem juz nie. bo zawieraja cukier ktory musi sie zdazyc spalic. ś: owoc, kromka z czyms zdrowym, kawa/herbata. 2ś: woda, zielona herbata, sok owocowy o: ciepły posiłek, o połowe mniejszy niz teraz, i bez makaronu, ziemnaikow, mącznych potraw. p: np. wafle ryżowe :) k: czyste białko - jajka, jogurt nat., kefir, malsanka, szynka. no i dziennie pij ok 2itry wody mineralnej. jesli bedziesz sie tego trzymac. to po pierwszysch dwoch tygodniach poczujesz zmiane na wadze. nie oczukuj cuodow po 3dniach - cudow nie ma:) http://spis-moichdiet.blog.onet.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olciabcvbcbcvb
proponuje tak: ćwiczyc codziennie po 30minut, obojtnie co, brzuszki, spacer, rower, basen. 30minut to minimum obowiazkowe mozna wiecej! rezygnacja ze slodyczy do zera. ewntualnie slodzik owoce jemy do godziny 14. potem juz nie. bo zawieraja cukier ktory musi sie zdazyc spalic. ś: owoc, kromka z czyms zdrowym, kawa/herbata. 2ś: woda, zielona herbata, sok owocowy o: ciepły posiłek, o połowe mniejszy niz teraz, i bez makaronu, ziemnaikow, mącznych potraw. p: np. wafle ryżowe :) k: czyste białko - jajka, jogurt nat., kefir, malsanka, szynka. no i dziennie pij ok 2itry wody mineralnej. jesli bedziesz sie tego trzymac. to po pierwszysch dwoch tygodniach poczujesz zmiane na wadze. nie oczukuj cuodow po 3dniach - cudow nie ma:) /spis-moichdiet.blog.onet.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj! ja tez mam 164 cm i waze podobnie bo 73 kg, 2 miesiace temu urodzilam synka, juz zrzuciłam 7kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ;(((((((((((((((((((((((((((((
Wlasnie przepisalam sobie tą dietę na kartke i scisle bede si jej trzymac Dziekuje ci za odp ;**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×