Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość taka ciekawa jestem...

biust, o co chodzi?

Polecane posty

Gość taka ciekawa jestem...

co oni w nim widza? czesc ciala jak kazda inna, a oni sie nim tak ekscytuja... prosze o wypowiedz panow. hm? powiedzcie czemu one was tak podniecaja, czemu duzy dekolt i ładne piersi tak przykuwaja wasza uwage?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo mezczyzni tak maja:) wpierw prosza o usta potem o bisst a potem o cipke i dupke....a jak juz to wszystko maja to prosza o reke :D...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomaranczowy:D przeciez ty mnie znasz od palcow stop....to na co ci moje tzytze?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo facet to wzrokowiec,zawsze patrzy na nogi,biust,tylek i na twarz.Jezeli wszystko jest ok,wtedy mozna sprawdzic inteligencje i pogadac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcin, tylko nie przesadzaj z tym sprawdzaniem inteligencji bo laska może stracić przytomność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o.....i to mowi ten ktory bolu nie zna.....:D Szanowny panie:D....czy twa wiernosc mnie to ta chwilowa przerwa miedzy skokiem w bok do jednej i do drugiej koiety?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... Wystarczy mi 10 pierwszych słów, 5 pierwszych gestów... i juz wiem czy straci przytomnosc czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem zatem iz Pana szczescie jest uzaleznione od tych kobiet ktorych Pan jeszcze nie poslubil a swa milosc pozostawi Pan dla mnie jako wykladnik lozkowy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A no tylko to ze gdy mezczyznie zabrania sie kochac inne to przestaje lubiec te jedyna:)....a to wszystko po to bym mogla chwile zapomnienia uczynic pamietliwa :D W grudniu bede kilka dni w pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem!! pakowac manele, ubierac stringi i stanik, zalozac pasek do ponczoch i ponczochy, zalozyc ocasy, narzuci plaszczyk..wlosy czesac na wietrze...i pruc 200km/h do Ciebie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo wiesz Pomaranczowy....moje ubranie musi byc na tyle niedyskretne bys z cala pewnoscia mogl o mnie powiedziec iz masz przed soba kobiete i na tyle dyskretne bys byl pewny iz masz przed soba dame :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uhm....taka kurwa ktora z miloscia sie oddaje :D w alkowie musze isc spac....eh....:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm:) podciagnac koszulke i dwie koronkowe poly na boki odrzucic, posuwistym ruchem podciagnac nogi, ugiac pod kolanami i rozlozyc ku uciesze laptopa, uniesc pupe w gore i dlonmi pociagnac po wnetrzu ud zahaczyc o kreske srodkowym palcem w poszukiwaniu lechtaczki...czy to miales na mysli?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ucaluj mnie jeszcze w pupe na dobranoc....i juz moge isc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×