Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość parapapapaaaaa.........

Gdzie znaleźć rzeczy dla lalek? :) POMOCY!

Polecane posty

Gość parapapapaaaaa.........

Lubię lalki - najróżniejsze. Ale na chwilę obecną meblościankę chcę zmienić w domek dla lalek w skali 1/6 (nie 1/12!). Lalki są wielkości lalki Barbie, a więc koło 30-33cm. Często allegro przeglądam czy ebaya, ale nie interesują mnie plastikowe rzeczy (albo inaczej: może być plasti, byleby ładnie wyglądał! a nie tak Barbiowo). Na stronach specjalistycznych jest skala 1/12 a nie 1/6 i są zwykle bardzo drogie :( Tak samo mosiężne miniaturki. Szukam w sumie wszystkiego do lalek - małych zeszycików, komputerków, kubeczków, stoliczków. Nie szukam foteli i kanap, bo się świetnie sprawdzają do tego pudełka na biżuterię w kształcie kanapy :) Tak samo mebelki do decoupage. Bardziej mi chodzi o akcesoria różniaste W POLSCE!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurczę, nie bardzo wiem, jaka to jest skala 1/6, ale wiem, ze są blogi polski blogerek na blogerze, które też kochają laki i akcesoria im potrzebne. Jak odnajdę co widziałam, wkleję. A tak serio zacznij szukać na blogach pod kątem retro, shabby itp. bo właśnie w tych okolicach widziałam takie rzeczy. Chyba, ze znasz już te miejsca, i nie jest to to, co szukasz. Wiem, ze chaotycznie piszę, ale serio chciałabym Ci pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym moze zagadala do jakichs babeczek, robiacych cuda z modeliny - moze Ci te komputerki i kubeczki zrobia z modeliny i pomaluja tak by wygladaly jak zywe? Niektore to prawdziwe czarodziejki. Co do malych kubeczkow itd widzialam takie miniaturki w sklepach z chinszczyzna - miseczka na sos to moze byc talerz gleboki itd A co powiesz na to http://allegro.pl/stara-ceramika-dzbanuszek-miniatura-i1845286468.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parapapapaaaaa.........
Dzięki za odpowiedzi :) Skala 1/6 to 1/6 wielkości dorosłego człowieka, którą się przyjmuje na 180cm. A więc to lalki majace około 30cm wysokości :) Jak Barbie. Znalazłam sporo takich blogów, ale nie stać mnie na usługi tych pań - genralnie za np. laptopa zapłaciłam z wysyłką (bardzo dokładnie odlany, zamykany, klawiatura nie jest naklejką) 16zł. Jednak z pań powiedziała, że ma zamówienia na 4 miesiące i koło 50-60zł sobie policzy za to. Wiem, to jest praca i to dużo pracy. Zestawy akcesoriów też są po 20-30zł, ale chciałabym poszukać w Polsce, bo za granicami się tylko kilka firm tym zajmuje i cóż... wszyscy mają to samo :) W W-wie na dworcu znalazłam zestaw kubeczków i dzbanuszek za chyba 9zł, taki w pożółkłym już opakowaniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parapapapaaaaa.........
Bardzo dziękuję, ale są to o wiele drobniejsze lalki i kolekcjonerskie, nei dla dzieci :) Wannę na ich rozmiar dostałam w Douglasie w komplecie z kulkami płynem do kąpieli. One są rozmiaru barbie, ubrania i akcesoria są większen iż lalki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×