Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czajjnikk

Problem z czajnikiem bezprzewodowym

Polecane posty

Gość czajjnikk

jakis czas temu był nie uzywany czajnik bezprz.teraz gdy robie herbate lub kawe to czuć jak herbata przechodzi plastikiem, metalem...okropny smak, nie da się wypic. Zna ktoś jakis sposób aby pozbyć sie tego zapachu, smaku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czajjnikk
halo, wie ktoś???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czajjnikk
tzn. razem z woda zagotowac?? probowalismy juz nawet ocet i nic...dalej smierdzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwasek cytrynowy wrzucasz do gotującej się wody w czajniku i gotujesz ;)... w ten sposób usuwasz kamień.. być może pomoże również na smak... ale nie jestem pewna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może pieczone?
Może jeszcze być problem z wodą - u mnie woda w kranie ma różne właściwości w zależności czy jest sezon grzewczy czy nie. W sezonie grzewczym jest twarda, i taka jakby "metaliczna".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czajjnikk
dzięki za podane sposoby, czajnik trzymałam w zwykłej szafce, tylko poprostu go nie używałam, wode gotowałam na gazie. Jeśli nic nie poskutkuje to wywale dziada na śmietnik!!!a co!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po co Ci czajnik elektryczny
jak masz kuchenkę gazową? Jest tyle pięknych i skutecznych czajników, w których można ugotować wodę na gazie, sa niedrogie, ekonomiczne i na pewno nie pijesz syfu z plastiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfghjkl
W instrukcji mojego czajnika jest napisane zeby pozbyc sie nieprzyjemnego zapachu nalezy zagotowac wode z soda oczysczona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×